Senát 2022

Fotografie-Soukup-Predseda-hnuti-VOK-Senat-2021

Martina Malečka znám jako aktivního politika, skvělého starostu a regionálního patriota. Kandidoval za hnutí VOK v posledních krajských volbách a množství hlasů získaných v Hroznětíně ukázalo, jak moc si jej váží jeho spoluobčané. Martin je vzácný příklad politika, kterému nikdy nejde o jeho osobní prospěch, ale vždy jen o to, aby se nám vše v regionu žilo lépe. Jsem hrdý, že osobnost jeho formátu bude kandidovat v senátních volbách právě pod hlavičkou našeho hnutí. A pevně věřím, že příští rok na podzim bude Martin Maleček nejen dlouholetým úspěšným starostou Hroznětína, ale také senátorem za Karlovarsko.

Moc bych to jemu i nám všem přál!
Michal Soukup

Martin Maleček - kandidát na senátora

Starosta města Hroznětín

Malecek-VOK-2021

Kdo jsem?

Narodil jsem se v roce 1972 v Ostrově a celý svůj život jsem prožil v našem regionu. Mnoho let jsem pracoval na vedoucích pozicích v průmyslových i potravinářských provozech. Od roku 2006 jsem byl místostarostou města Hroznětína a v roce 2010 jsem byl zvolen starostou, kterým jsem dosud. Jsem hrdý otec tří dětí a dobrovolný hasič.

Proč kandiduji?

Politiku dělám už patnáct let. Vždy na plno a vždy pro své sousedy. A je to za mnou vidět. Jako starosta malého města vím, že základem všeho je snaha naslouchat a být připravený pomoci každému, kdo právě pomoc potřebuje. Každý problém, malý nebo velký, se snažím řešit stejně. S rozvahou, bez přetvářky a nesmyslných slibů. Každý můj soused je pro mě partner a já moc dobře vím, že jsem tady pro ně.

Roli senátora vnímám jako nesmírně důležitou. Starostové a starostky z našeho regionu potřebují v Praze někoho, na koho se mohou spolehnout. Kdo jim pomůže vyjednávat s úředníky na ministerstvech a kdo jim hlavně pomůže zorientovat se v často složité „velké“ politice. Stejně tak tady musí být senátor vždy pro své sousedy. Protože ti jej zvolili a ti do něj vložili svou důvěru. I jejich zájmy musí dobrý senátor zastupovat a musí naslouchat každému z nich.

Náš kraj potřebuje změnu. Jsme nejmenší, nejchudší a často stojíme na okraji zájmu pražských politiků. Právě proto potřebujeme v Praze politiky, kteří vědí, odkud pocházejí a nezapomínají na sousedy, které zastupují. A takový senátor bych chtěl být.

Proč oznamuji kandidaturu rok dopředu?

Za každého politika nejlépe mluví jeho práce. Náš senátní obvod je ale mnohem větší než Hroznětínsko. Proto bych rád všech třiapadesát obcí osobně objel a dal každému možnost setkat se se mnou tváří v tvář. Na každého bych si chtěl udělat dostatek času. Všude bych chtěl mít možnost se zastavit a popovídat si. Odpovídat poctivě na vše, co moje sousedy na Karlovarsku zajímá. A to chce čas.

Stejně tak bych rád postupně představil všechna témata, která jsou pro náš region z mého pohledu klíčová. Protože nejsem vševědoucí, požádal jsem o spolupráci celou řadu špičkových odborníků ve svých oborech, kteří mi budou pomáhat. Za každým z členů mého poradního týmu je ohromný kus práce a já jsem hrdý, že se rozhodli podpořit mou kandidaturu.

To vše dohromady pro mne znamená největší výzvu mého života. Chci svým sousedům v regionu nabídnout spolupráci založenou na důvěře, rovnosti a slušnosti. I já jsem především normální chlapík z Hroznětína. A na to já nikdy nezapomenu.

Kdo mi bude s kampaní pomáhat?

Oblast zdravotnictví – MUDr. Miloš Starý (VOK), MUDr. Pavel Bouška (KVC)
Oblast cestovního ruchu a Krušnohoří – Rudolf Chlad (VOK)
Oblast kultury a práce s mládeží – Drahuška Opletalová (VOK)
Oblast průmyslu – Ing. Jiří Hrůza (VOK)
Oblast sportu – Jakub Novotný (VOK)
Oblast sociálních služeb – Pavlína Lišková (Místní)
Oblast prevence kriminality a bezpečnosti – Bc. Jan Picka (VOK)
Oblast životního prostředí – Ing. Martin Vinš (VOK)

Co považuji za největší výzvy pro náš kraj?

Dostupnost zdravotní péče – považuji za nutné, aby stát podporoval lékaře v malých obcích a městech. I sousedé mimo velká centra mají nárok na odpovídající zdravotní péči. Budu prosazovat pobídky pro zubaře a obvodní lékaře pro práci na venkově.

Podpora života na venkově a v malých obcích – do velkých měst se všichni nevejdeme. Je třeba dohlédnout na to, aby se i na malé obci dal žít důstojný život. Obchody, služby, dobré dopravní obslužnost, to přece není luxus. To je nutnost.

Odbourání byrokracie a administrativní zátěže – papíry, papíry a zase papíry. Státní instituce často společně nekomunikují a úřady vytvářejí zbytečné formuláře, oběžníky a vyhlášky. Stát musí na prvním místě efektivně pracovat pro své občany. Od toho tu je.

Podpora rodin s dětmi a pracujících občanů – práce se musí vyplácet. Lidé, kteří pracují a vychovávají další generace, jsou základem každého pořádného státu. Bez nich nebude nic. Proto musíme udělat maximum pro to, aby poctivá lidská práce měla svou hodnotu.

Termíny setkání s kandidátem

ZÁŘÍTermínyČas
Nová Role01.09.15-17 h
Karlovy Vary - ul. T.G.Masaryka02.09.10-17 h
Karlovy Vary - ul. T.G.Masaryka03.09.10-17 h
Hroznětín05.09.15-17 h
Žlutice06.09.15-17 h
Nejdek07.09.15-17 h
Ostrov - ul. Hlavní třída08.09.15-17 h
Chýše09.09.15-17 h
Karlovy Vary - Zeyerova ulice13.09.15-17 h
Nová Role14.09.14-17 h
Jáchymov15.09.15-17 h
Ostrov Mírové nám.16.09.15-17 h
Bochov Jarmark17.09.10-19 h
Karlovy Vary - ul. T.G.Masaryka19.09.15-17 h
Ostrov Mírové nám., terasa - řeznictví Prima s tradičním volebním guláškem (zrušeno kvůli nemoci)20.09.15-17 h
Karlovy Vary – ul. T.G.Masaryka21.09.15-17 h
Karlovy Vary - Divadelní nám.22.09.16-18 h

ZA PODPORY

Mé komentáře

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Kvalitní jazykové znalostí jsou velmi ceněnou devizou našich dětí nejen v rámci možného budoucího zaměstnání. Světovým jazykem je angličtina a jsem osobně rád, že Rada města Hroznětín schválila na můj podnět poskytnout ZŠ Hroznětín neinvestiční příspěvek ve výši 194.400,- Kč pro studijní cestu 16 žáků do Londýna. Po celou dobu se budou žáci zdokonalovat v jazykové konverzaci v místním prostředí. Naším cílem je podpořit žáky, kteří dosahují ve výuce angličtiny velmi dobrých výsledků a umožnit studijní pobyt žákům bez finančního zatížení rodinného rozpočtu. Rodiče žáků se budou podílet na studijní cestě formou kapesního pro své dítě. Pobyt se uskuteční od 29.4.2024 do 3.5.2024. Veškeré organizační záležitosti jsou v kompetencí vedení školy. Martin Maleček, starosta Hroznětína. ... See MoreSee Less

Kvalitní jazykové znalostí jsou velmi ceněnou devizou našich dětí nejen v rámci možného budoucího zaměstnání. Světovým jazykem je angličtina a jsem osobně rád, že Rada města Hroznětín schválila na můj podnět poskytnout ZŠ Hroznětín neinvestiční příspěvek ve výši 194.400,- Kč pro studijní cestu 16 žáků do Londýna. Po celou dobu se budou žáci zdokonalovat v jazykové konverzaci v místním prostředí. Naším cílem je podpořit žáky, kteří dosahují ve výuce angličtiny velmi dobrých výsledků a umožnit studijní pobyt žákům bez finančního zatížení rodinného rozpočtu. Rodiče žáků se budou podílet na studijní cestě formou kapesního pro své dítě. Pobyt se uskuteční od 29.4.2024 do 3.5.2024. Veškeré organizační záležitosti jsou v kompetencí vedení školy. Martin Maleček, starosta Hroznětína.

Moc se na Vás těším a s guláškem si dám záležet. Těším se také na nejmenší účastníky. Čekají je nejen pouťové atrakce, soutěže o ceny, ale do konce masopustu se můžete svézt v královském kočáru. Děkuji panu místostarostovi a všem členům pořadatelského týmu za přípravu akce. Velkou radost mám opět z účasti soutěžních týmů z okolních měst a obcí, které se utkají v netradičních masopustních disciplínách. Tak už jenom dobré počasí a užijeme si masopustní zábavu na 💯.😊 ... See MoreSee Less

Moc se na Vás těším a s guláškem si dám záležet. Těším se také na nejmenší účastníky. Čekají je nejen pouťové atrakce, soutěže o ceny, ale do konce masopustu se můžete svézt v královském kočáru. Děkuji panu místostarostovi a všem členům pořadatelského týmu za přípravu akce. Velkou radost mám opět z účasti soutěžních týmů z okolních měst a obcí, které se utkají v netradičních masopustních disciplínách. Tak už jenom dobré počasí a užijeme si masopustní zábavu na 💯.😊

m.facebook.com/story.php?story_fbid=884159503721393&id=100063820544684
Jdeme do toho krajské volby 2024 😊📸👍😁 Backstage z focení VOK - Volba pro kraj. Zleva Martin Vinš z Varů, uprostřed Štěpánka Černá z Chebu, Honza Picka ze Sokolova a vpravo Martin Maleček z Hroznětína.

Martin Vinš je manažerem ve Witte a dlouhodobě se věnuje životnímu prostředí.

Štěpánka Černá je ředitelkou školy a radní města Cheb.

Jan Picka je místostarostou v Sokolově a byl by i dobrým senátorem.

Martin Maleček je starostou Hroznětína a vede nás do krajských voleb jako lídr.
... See MoreSee Less

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=884159503721393&id=100063820544684
Jdeme do toho krajské volby 2024 😊

Dnes opět za kravaťáka 😊 ... See MoreSee Less

Dnes opět za kravaťáka 😊Image attachmentImage attachment

Svatá pravda pánové 🥰 ... See MoreSee Less

Svatá pravda pánové 🥰

Krásný zimní vikend Vám přeji 😊🙋 přátelé ❤️ ... See MoreSee Less

Krásný zimní vikend Vám přeji 😊🙋 přátelé ❤️
Načíst další