Senát 2022

Fotografie-Soukup-Predseda-hnuti-VOK-Senat-2021

Martina Malečka znám jako aktivního politika, skvělého starostu a regionálního patriota. Kandidoval za hnutí VOK v posledních krajských volbách a množství hlasů získaných v Hroznětíně ukázalo, jak moc si jej váží jeho spoluobčané. Martin je vzácný příklad politika, kterému nikdy nejde o jeho osobní prospěch, ale vždy jen o to, aby se nám vše v regionu žilo lépe. Jsem hrdý, že osobnost jeho formátu bude kandidovat v senátních volbách právě pod hlavičkou našeho hnutí. A pevně věřím, že příští rok na podzim bude Martin Maleček nejen dlouholetým úspěšným starostou Hroznětína, ale také senátorem za Karlovarsko.

Moc bych to jemu i nám všem přál!
Michal Soukup

Martin Maleček - kandidát na senátora

Starosta města Hroznětín

Malecek-VOK-2021

Kdo jsem?

Narodil jsem se v roce 1972 v Ostrově a celý svůj život jsem prožil v našem regionu. Mnoho let jsem pracoval na vedoucích pozicích v průmyslových i potravinářských provozech. Od roku 2006 jsem byl místostarostou města Hroznětína a v roce 2010 jsem byl zvolen starostou, kterým jsem dosud. Jsem hrdý otec tří dětí a dobrovolný hasič.

Proč kandiduji?

Politiku dělám už patnáct let. Vždy na plno a vždy pro své sousedy. A je to za mnou vidět. Jako starosta malého města vím, že základem všeho je snaha naslouchat a být připravený pomoci každému, kdo právě pomoc potřebuje. Každý problém, malý nebo velký, se snažím řešit stejně. S rozvahou, bez přetvářky a nesmyslných slibů. Každý můj soused je pro mě partner a já moc dobře vím, že jsem tady pro ně.

Roli senátora vnímám jako nesmírně důležitou. Starostové a starostky z našeho regionu potřebují v Praze někoho, na koho se mohou spolehnout. Kdo jim pomůže vyjednávat s úředníky na ministerstvech a kdo jim hlavně pomůže zorientovat se v často složité „velké“ politice. Stejně tak tady musí být senátor vždy pro své sousedy. Protože ti jej zvolili a ti do něj vložili svou důvěru. I jejich zájmy musí dobrý senátor zastupovat a musí naslouchat každému z nich.

Náš kraj potřebuje změnu. Jsme nejmenší, nejchudší a často stojíme na okraji zájmu pražských politiků. Právě proto potřebujeme v Praze politiky, kteří vědí, odkud pocházejí a nezapomínají na sousedy, které zastupují. A takový senátor bych chtěl být.

Proč oznamuji kandidaturu rok dopředu?

Za každého politika nejlépe mluví jeho práce. Náš senátní obvod je ale mnohem větší než Hroznětínsko. Proto bych rád všech třiapadesát obcí osobně objel a dal každému možnost setkat se se mnou tváří v tvář. Na každého bych si chtěl udělat dostatek času. Všude bych chtěl mít možnost se zastavit a popovídat si. Odpovídat poctivě na vše, co moje sousedy na Karlovarsku zajímá. A to chce čas.

Stejně tak bych rád postupně představil všechna témata, která jsou pro náš region z mého pohledu klíčová. Protože nejsem vševědoucí, požádal jsem o spolupráci celou řadu špičkových odborníků ve svých oborech, kteří mi budou pomáhat. Za každým z členů mého poradního týmu je ohromný kus práce a já jsem hrdý, že se rozhodli podpořit mou kandidaturu.

To vše dohromady pro mne znamená největší výzvu mého života. Chci svým sousedům v regionu nabídnout spolupráci založenou na důvěře, rovnosti a slušnosti. I já jsem především normální chlapík z Hroznětína. A na to já nikdy nezapomenu.

Kdo mi bude s kampaní pomáhat?

Oblast zdravotnictví – MUDr. Miloš Starý (VOK), MUDr. Pavel Bouška (KVC)
Oblast cestovního ruchu a Krušnohoří – Rudolf Chlad (VOK)
Oblast kultury a práce s mládeží – Drahuška Opletalová (VOK)
Oblast průmyslu – Ing. Jiří Hrůza (VOK)
Oblast sportu – Jakub Novotný (VOK)
Oblast sociálních služeb – Pavlína Lišková (Místní)
Oblast prevence kriminality a bezpečnosti – Bc. Jan Picka (VOK)
Oblast životního prostředí – Ing. Martin Vinš (VOK)

Co považuji za největší výzvy pro náš kraj?

Dostupnost zdravotní péče – považuji za nutné, aby stát podporoval lékaře v malých obcích a městech. I sousedé mimo velká centra mají nárok na odpovídající zdravotní péči. Budu prosazovat pobídky pro zubaře a obvodní lékaře pro práci na venkově.

Podpora života na venkově a v malých obcích – do velkých měst se všichni nevejdeme. Je třeba dohlédnout na to, aby se i na malé obci dal žít důstojný život. Obchody, služby, dobré dopravní obslužnost, to přece není luxus. To je nutnost.

Odbourání byrokracie a administrativní zátěže – papíry, papíry a zase papíry. Státní instituce často společně nekomunikují a úřady vytvářejí zbytečné formuláře, oběžníky a vyhlášky. Stát musí na prvním místě efektivně pracovat pro své občany. Od toho tu je.

Podpora rodin s dětmi a pracujících občanů – práce se musí vyplácet. Lidé, kteří pracují a vychovávají další generace, jsou základem každého pořádného státu. Bez nich nebude nic. Proto musíme udělat maximum pro to, aby poctivá lidská práce měla svou hodnotu.

Termíny setkání s kandidátem

ZÁŘÍ Termíny Čas
Nová Role 01.09. 15-17 h
Karlovy Vary - ul. T.G.Masaryka 02.09. 10-17 h
Karlovy Vary - ul. T.G.Masaryka 03.09. 10-17 h
Hroznětín 05.09. 15-17 h
Žlutice 06.09. 15-17 h
Nejdek 07.09. 15-17 h
Ostrov - ul. Hlavní třída 08.09. 15-17 h
Chýše 09.09. 15-17 h
Karlovy Vary - Zeyerova ulice 13.09. 15-17 h
Nová Role 14.09. 14-17 h
Jáchymov 15.09. 15-17 h
Ostrov Mírové nám. 16.09. 15-17 h
Bochov Jarmark 17.09. 10-19 h
Karlovy Vary - ul. T.G.Masaryka 19.09. 15-17 h
Ostrov Mírové nám., terasa - řeznictví Prima s tradičním volebním guláškem (zrušeno kvůli nemoci) 20.09. 15-17 h
Karlovy Vary – ul. T.G.Masaryka 21.09. 15-17 h
Karlovy Vary - Divadelní nám. 22.09. 16-18 h

ZA PODPORY

Mé komentáře

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Už se na Vás moc těšíme bude mejdan 😊 ... See MoreSee Less

Už se na Vás moc těšíme bude mejdan 😊

Dnes jsme navštívili lázeňské město Mariánské Lázně. Děvčata se vydala přímo do ulic mezi občany. Děkujeme všem za vstřícnost a i do Mariánských Lázní přejeme krásné letní měsíce a pohodovou dovolenou😊❤️ ... See MoreSee Less

Dnes jsme navštívili lázeňské město Mariánské Lázně. Děvčata se vydala přímo do ulic mezi občany. Děkujeme všem za vstřícnost a i do Mariánských Lázní přejeme krásné letní měsíce a pohodovou dovolenou😊❤️Image attachmentImage attachment+3Image attachment

Dnes Vás zdravím z průmyslového města Sokolov v rámci volební kampaně do krajských a senátních voleb (obvod Sokolov). Moc děkujeme byli jste super atmosféra přátelská. Do mého odjezdu nám dalo šanci Vás oslovit 156 občanů. Volební tým s kolegy a kolegyněmi se Vám bude věnovat do 17:00 hodin před Obchodním domem URAL. Přijďte podpořit našeho kandidáta do Senátu ČR Jana Picku. Krásný den Martin Maleček, lídr VOK - Volba pro kraj do krajských voleb 😊 I do Sokolova přejeme krásné letní měsíce a pohotovou dovelenou ❤️ ... See MoreSee Less

Dnes Vás zdravím z průmyslového města Sokolov v rámci volební kampaně do krajských a senátních voleb (obvod Sokolov). Moc děkujeme byli jste super atmosféra přátelská. Do mého odjezdu nám dalo šanci Vás oslovit 156 občanů. Volební tým s kolegy a kolegyněmi se Vám bude věnovat do 17:00 hodin před Obchodním domem URAL. Přijďte podpořit našeho kandidáta do Senátu ČR  Jana Picku. Krásný den Martin Maleček, lídr VOK - Volba pro kraj do krajských voleb 😊 I do Sokolova přejeme krásné letní měsíce a pohotovou dovelenou ❤️Image attachmentImage attachment+6Image attachment

Dnes jsem zavítal do krásného města Cheb a s kolegy a kolegyněmi zahájil setkání v rámci volební kampaně do krajských voleb. Děkuji, že jste nám dali šanci si popvídat o reálném životě na Chebsku, vašich starostech, ale i pozitivech. No a já jsem rád, že jsem vám mohl popřát krásné letní měsíce a pozvat vás na setkání v září. Martin Maleček, lídr VOK - Volba pro kraj do kraských voleb 😊 ... See MoreSee Less

Dnes jsem zavítal do krásného města Cheb a s kolegy a kolegyněmi zahájil setkání v rámci volební kampaně do krajských voleb. Děkuji, že jste nám dali šanci si popvídat o reálném životě na Chebsku, vašich starostech, ale i pozitivech. No a já jsem rád, že jsem vám mohl popřát krásné letní měsíce a pozvat vás na setkání v září. Martin Maleček, lídr VOK - Volba pro kraj do kraských voleb 😊Image attachmentImage attachment+4Image attachment

My a vy můžeme pomoci, spoléhám na Vás přátelé pojďte s námi do toho ❤️❤️ ... See MoreSee Less

My a vy můžeme pomoci, spoléhám na Vás přátelé pojďte s námi do toho ❤️❤️

Výsledky voleb do EP přesně ukázaly jak se žije především obyvatelům v menších městech, obcích oproti obyvatelům ve statutárních městech České republiky. Jsem rád za slušnou volební účast a také za podporu i menších nevládních politických subjektů. Ukázalo se, že se voliči nebáli a dali své hlasy nováčkům a to je za mě dobrá zpráva někdy je zapotřebí vyčistit vzduch. Z vládních stran uspělo hnutí ANO 2011 a z koalice SPOLU relativně pouze ODS. Ostatní vládní strany absolutně propadák. 🇨🇿 ... See MoreSee Less

Výsledky voleb do EP přesně ukázaly jak se žije především obyvatelům v menších městech, obcích oproti obyvatelům ve statutárních městech České republiky. Jsem rád za slušnou volební účast a také za podporu i menších nevládních politických subjektů. Ukázalo se, že se voliči nebáli a dali své hlasy nováčkům a to je za mě dobrá zpráva někdy je zapotřebí vyčistit vzduch. Z vládních stran uspělo hnutí ANO 2011 a z koalice SPOLU relativně pouze ODS. Ostatní vládní strany absolutně propadák. 🇨🇿

2 CommentsComment on Facebook

KRASNE FOTO

👍

Načíst další