Naši lidé

Jiří Mikuláš

Starosta města Oloví, Výbor majetkový

Jiri-Mikulas-VOK-vybor-majetkovy-low

O mně

Pocházím z Oloví, narodil jsem se v roce 1983. V současné době jsem starosta města Oloví a člen Výboru majetkového Zastupitelstva Karlovarského kraje.

Můj profesní život

Vystudoval jsem střední odborné učiliště v Kynšperku nad Ohří a nyní navštěvuji dálkově soukromou obchodní školu v Sokolově.  Po komunálních volbách v roce 2018 jsem začal pracovat jako starosta města Oloví a jsem jím dodnes. Mezi moje nejhlavnější témata patří dostupná zdravotní péče v našem městě, dopravní spojení a pracovní příležitosti. Volnočasové vyžití pro naše děti, ale i podpora komunitního života. Velmi si vážím ocenění v soutěži vesnice roku Karlovarského kraje 2023, kdy jsme získali bílou stuhu za činnost mládeže. Jsem také rád, že se naše obec může pochlubit školou, školkou, zdravotním střediskem a řadou zájmových kroužků.

Můj osobní život

Jsem svobodný a bezdětný, ale to mi nebrání v aktivitách podporující děti. Jsem vedoucí kroužku mládeže, aktivně, i finančně, podporuji místní spolky a dětské akce. Jsem členem Českého rybářského spolku místní organizace Kraslice.

Článek o obci Oloví a práci starosty Jiřího Mikuláše napsal rovněž denik.cz a vy ho můžete najít na našem webu na tomto odkazu