Komunální politika

Mapa-Karlovarskeho-kraje-VOK

Náš hlavní cíl, jako hnutí VOK, zůstává pořád stejný. Tím cílem je úspěch v krajských volbách v roce 2024. Naše hnutí bylo založeno s cílem zlepšit život v našem Karlovarském kraji. A to s pomocí všech slušných a schopných spoluobčanů a sousedů. S výjimkou senátních voleb nebyla naším cílem „velká“ politika. Jen tak můžeme být opravdu nezávislí na parlamentních stranách a soustředit se na práci pro náš kraj. Jednou z těch nejdůležitějších je poznání, že pokud chceme měnit náš kraj, musíme začít v obcích a městech – v komunální politice. Poctivou prací musíme dokázat, že víme, co děláme.

Protože chceme náš kraj měnit k lepšímu. A musíme začít „odspoda“ – společně s vámi všemi. V podzimních komunálních volbách 2022 kandidovali naši zástupci buď přímo pod hlavičkou hnutí VOK, některá další hnutí kandidovala s naší oficiální podporou a byla i taková, kterým jsme pouze vyjádřili naši podporu.

NAŠI ZÁSTUPCI POD HLAVIČKOU HNUTÍ VOK

Abertamy

V Abertamech jsme v roce 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj (VOK) a lídrem VOKu zde byla Jaroslava Hercegová, účetní z Hřebečné.

Hnutí VOK Abertamy získalo 21,69 % hlasů a 2 zastupitelská místa z 9. 98 hlasů získala právě Jaroslava Hercegová. Druhým zastupitelem je Ladislav Tuna se ziskem 91 hlasů.

V Abertamech je hnutí VOK v opozici.

Nejdek

V Nejdku byla pro komunální volby 2022 postavena vlastní kandidátka hnutí Volba pro kraj. Lídrem kandidátky byla Pavlína Schwarzová, místostarostka, radní a zastupitelka města Nejdek.

Hnutí získalo 20,08 % hlasů a 3 mandáty z 15. Do zastupitelstva nastupují Pavlína Schwarzová, s počtem hlasů 713, Jozef Demčák se 459 hlasy a André Schwarz se 453 hlasy (na fotce vlevo).

VOK obhájil pozici místostarostky, kterou zůstává Pavlína Schwarzová. Členem rady města se dále stal André Schwarz a zastupitelem Jozef Demčák.

Cheb

V Chebu jsme v komunálních volbách 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj a lídrem VOKu zde byla Mgr. Štěpánka Černá, MBA, ředitelka základní školy.

Hnutí získalo 10,03 % hlasů a 3 mandáty z 29. Zastupitelská místa získali Mgr. Štěpánka Černá, MBA, s počtem hlasů 1151, Pavel Pagáč s počtem hlasů 1115 a Mgr. Bc. Petr Ptáček s počtem hlasů 924 (na fotce vlevo).

Zvolení zástupci se dohodli o spolupráci na vytvoření koalice mezi VOK Cheb, ODS a ANO. Vedení města ve formátu pan starosta Vrba, pan místostarosta Pospíšil a pan místostarosta Pagáč má plnou podporu všech koaličních partnerů.

Dalovice

V Dalovicích mělo hnutí Volba pro kraj v r. 2022 také vlastní kandidátku a lídrem VOKu zde byl Ing. Petr Vlášek, ekonom.

V podzimních volbách 2022 získalo hnutí VOK Dalovice 4,80 % hlasů, v celkovém výsledku však 0 mandátů.

SPŘÁTELENÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Rotava

V Rotavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Srdcem pro Rotavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Michal Červenka, starosta, radní a zastupitel města Rotava, který je současně také předsedou našeho ORP (oblast s rozšířenou působností) Kraslice.

Hnutí získalo 76,05 % hlasů a 12 mandátů z 15. Do zastupitelstva nastoupí Michal Červenka se 773 hlasy, Martin Rezek s 574 hlasy, Bc. Soňa Tatarová s 550 hlasy, Mgr. Pavel Franěk, Mgr. Michal Holan, Michal Hilko, Mgr. Jaroslava Červenková, DiS., Martin Tvarůžek, Marcela Žovincová, Tomáš Paar, Jakub Sláma a Michal Pataki.

Post starosty opět obhájil Michal Červenka.

Hroznětín

V Hroznětíně kandiduje v komunálních volbách 2022 Sdružení nezávislých kandidátů I., s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Martin Maleček, starosta.

Hnutí získalo 72,54 % hlasů a 11 mandátů z 15. Zastupiteli budou Zdeněk Janský s 624 hlasy, Martin Maleček s 613 hlasy, Vendula Zábelová s 516 hlasy, JUDr. Věra Říhová, Jan Pučil, Petr Krejza, Martin Bělohlávek, Miroslav Jára, Jan Eret, Roland Müller a Vlastimil Šmíd.

V roce 2022 kandidoval Martin Maleček rovněž do senátních voleb. Do 2. kola volby nepostoupil o pouhých 331 hlasů a získal tak bronzové místo (celkem 4226 vašich hlasů). Dokázal však čestně porazit takové kandidáty jako Petr Kulhánek, hejtman KV kraje či Jan Horník, místopředseda senátu ČR.

Post starosty opět získal Martin Maleček.

Oloví

V Oloví kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Sdružení pro lepší budoucnost města Oloví s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Jiří Mikuláš, starosta města.

Hnutí získalo 71,24 % hlasů a 7 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Jiří Mikuláš se 490 hlasy, Petr Velas se 428 hlasy, Anna Černá se 401 hlasy. Dále Adam Král, Daniel Bock, Jan Nemeš a Radek Grapa.

Starostou se opět stal Jiří Mikuláš.

Dolní Žandov

V Dolním Žandově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Správná volba s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Ing. Eliška Stránská, starostka.

Hnutí získalo 58,64 % a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Eliška Stránská s 277 hlasy, MUDr. Jana Valentová s 258 hlasy, Dagmar Masarovičová s 252 hlasy, Josef Jadlovský s 254 hlasy a Stanislav Kilian s 258 hlasy.

Starostkou se stala Ing. Eliška Stránská.

Rovná

V Rovné kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Rovnou s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Martina Šteklová, účetní.

Hnutí získalo 56,1 % hlasů a 5 mandátů z 9. Do zastupitelstva usednou Martina Šteklová s 86 hlasy, Jana Polívková se 78 hlasy, Monika Pospíšilíková se 76 hlasy, Jiří Příbrský a Marek Parůžek.

Starostkou se stala Jana Polívková.

Drmoul

V Drmouli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro Drmoul s podporou hnutí Volba pro kraj. Lídrem byl Ing. Josef Švajgl, člen předsednictva VOK a starosta obce.

Hnutí získalo 51,56 % hlasů a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Josef Švajgl s 309 hlasy, Petr Starenko s 281 hlasy, Mgr. Markéta Gersdorfová s 254 hlasy, Ivana Losová Szökeová s 227 hlasy a Ing. Ivan Hložek s 265 hlasy.

Starostou se opět stal Josef Švajgl.

Nový Kostel

V Novém Kostele kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Jistota s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Oto Teuber, starosta.

Hnutí získalo 41,92 % hlasů a 3 mandáty ze 7. V zastupitelstvu usedli Oto Teuber, který byl rovněž zvolen místostarostou, Libuše Návarová a Pavla Smrčková.

25. března 2023 se konaly mimořádné volby, protože vedení obce nebylo usnášeníschopné. Oto Teuber pokračuje jako zastupitel obce.

Lázně Kynžvart

V Lázních Kynžvart kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro město Lázně Kynžvart, sdružení nezávislých kandidátů, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK).

Hnutí získalo 32,33 % hlasů a 3 mandáty z 9. V zastupitelstvu usednou Mgr. Lenka Vlasáková se ziskem 185 hlasů, Miloslav Pernica se 178 hlasy a Bc. Michal Businský se 155 hlasy.

V Lázních Kynžvart je hnutí Pro město Lázně Kynžvart v opozici.

Nová Role

V Nové Roli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Novou Roli, Mezirolí a Jimlíkov - za obce krásnější, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Bc. Jitka Pokorná, starostka.

Hnutí získalo 26,29 % hlasů a 4 mandáty z 15. Zastupitelská místa získali Bc. Jitka Pokorná se ziskem 524 hlasů, MUDr. Hana Nesybová se 488 hlasy, Václav Mrázek se 430 hlasy a Petra Krbcová se 434 hlasy.

V Nové Roli je hnutí Volba pro Novou Roli v opozici.

Bublava

V Bublavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Bublavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Bc. Roman Formánek, bezpečnostní expert a analytik.

Hnutí získalo 24,66 % hlasů a 1 mandát ze 7. V zastupitelstvu usedne Bc. Roman Formánek se ziskem 68 hlasů.

V Bublavě je hnutí Volba pro Bublavu v opozici.

Jáchymov

V Jáchymově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Jáchymov s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Ing. Bronislav Grulich, starosta Jáchymova.

Hnutí získalo 19,37 % a 3 mandáty z 15. Zastupiteli se stali Jiří Kaucký se 171 hlasy, Hana Fedorčáková se 167 hlasy a  Anna Plačková se 161 hlasy.

V Jáchymově je hnutí Volba pro Jáchymov v opozici.

Jenišov

V Jenišově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Oáza s podporou hnutí Volba pro kraj a jeho lídrem byl Daniel Benda, projektový manažer.

Hnutí získalo 17,05 % a 2 mandáty ze 7. Zastupitelkami se staly Mgr. Dita Fialová se 101 hlasy a Vladimíra Brujová s 97 hlasy.

V Sokolově jsme v komunálních volbách 2022 podpořili hnutí Společně pro Sokolov s podporou hnutí Volba pro kraj, lídrem byl Bc. Jan Picka, člen předsednictva hnutí Volby pro kraj (VOK), místostarosta města Sokolov, krajský zastupitel pro Sokolovsko za VOK.

Hnutí získalo 14,56 % hlasů a 4 mandáty z 27. Do zastupitelstva usedne Bc. Jan Picka, který získal 1550 hlasů (na fotce vlevo), Ing. Michael Rund s 1388 hlasy (2. zleva), Bc. Petra Božeková Makoňová s 919 hlasy a Bc. Karel Mlejnek s 911 hlasy.

V Sokolově podepsalo hnutí Společně pro Sokolov dohodu s vítězným hnutí ANO o společném postupu při sestavení koalice ve městě Sokolově ve volebním období 2022 – 2026.

Starostou města Sokolov se opět stal Mgr. Petr Kubis, 1. místostarostou je Bc. Jan Picka a Renata Oulehlová zastává post neuvolněné 2. místostarostky.
Složení Rady města Sokolov: Mgr. Petr Kubis, Renata Oulehlová, Ing. Erik Klimeš, Mgr. Ilona Medunová, Ing. Iva Kalátová, MBA, Bc. Jan Picka a Ing. Michael Rund.

Kraslice

V Kraslicích jsme v r. 2022 oficiálně podpořili hnutí Volba pro Kraslice. Lídrem kandidátky byl František Stůj, ředitel ZUŠ v Kraslicích, radní a zastupitel města Kraslice.

Hnutí získalo 14,49 % hlasů a 2 mandáty ze 17. Zastupitelská místa získali Ing. Alena Botlíková s 297 hlasy a František Stůj s 283 hlasy.

SAMOSTATNÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Bochov

V Bochově jsme pro komunální volby 2022  uzavřeli smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, lídrem kandidátky byl starosta Miroslav Egert.

Hnutí ve volbách získalo 62,83 % hlasů a 10 mandátů z 15. V zastupitelstvu jsou:

Miroslav Egert se 447 hlasy, Mgr. Michaela Vonšovská se 426 hlasy, Mgr. Lucie Černoková se 404 hlasy, Robert Kajzar, Otakar Veselý, Miluše Pechočiaková, Milan Vodička, Naděžda Zoglauerová, Jindřich Podskoč a Miroslav Chlup. Ostatní se ziskem do 400 hlasů.

Ostrov

V Ostrově jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst. Lídrem kandidátky v Ostrově byl Bc. Pavel Čekan, uvolněný člen Zastupitelstva KV kraje.

Hnutí získalo 15,46 % a 4 mandáty z 21. Do zastupitelstva byli zvoleni Bc. Pavel Čekan se ziskem 1152 hlasů, Pavlína Lišková s 975 hlasy, Jiří Pavlík s 894 hlasy a Mgr. Jiří Hájek s 811 hlasy.

Zástupci ANO 2011 - MÍSTNÍ HNHRM - Ostrov, můj domov - Unie pro sport a zdraví podepsali memorandum o společném postupu při sestavení koalice v Ostrově.

Prvním místostarostou byl v Ostrově zvolen Pavel Čekan.

Karlovy Vary

V Karlových Varech jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Karlovaráci. Lídrem hnutí byl Václav Skuhravý, radní města Karlovy Vary a zastupitel v Karlovarském kraji.

Karlovaráci získali 11,64 % hlasů, 5 zastupitelských křesel z 35. V zastupitelstvu usedne Václav Skuhravý se ziskem 1865 hlasů, MUDr. Pavel Bouška s 1801 hlasy, MUDr. Jiří Brdlík, 1775 hlasů, Mgr. Štěpánka Steinová, 1646 hlasů a Bc. Jakub Novotný s 1636 hlasy (Jakuba Novotného nahradil 1. náhradník: Miroslav Vaněk).

V Karlových Varech vznikla koalice vítězného ANO, Karlovaráků a Spolu. Karlovaráci mají dva členy rady, z toho jednoho náměstka.

VÝSLEDKY V GRAFU

Sociální média

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
15 hours ago
VOK Cheb

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+3Image attachment
1 day ago
VOK Cheb

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachment
6 days ago
VOK Cheb

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+2Image attachment
6 days ago
VOK Cheb

💬 Vyhlášení výsledků 1. ročníku soutěže „Ceny cestovního ruchu Karlovarského kraje“ proběhlo v Mariánských Lázních. O vítězích rozhodla odborná porota složená ze členů Komise lázeňství, cestovního ruchu a UNESCO, Rady Karlovarského kraje a profesních odborníků.

Kategorie Osobnost cestovního ruchu:
1️⃣ Michal Urban, ředitel společnosti MONSTANREGION KRUŠNÉ HORY – ERZGEBIRGE, o.p.s.
2️⃣ Jiří Richter, majitel a ředitel hotelu Krakonoš
3️⃣ Jiří Šindelář, ředitel Bečovské botanické zahrady

Kategorie Počin cestovního ruchu:
1️⃣ Rekonstrukce Císařských lázní
2️⃣ Mariánské Lázně – získání statusu klimatických lázní
3️⃣ Historické krovy – chebský fenomén
... See MoreSee Less

1 week ago
VOK Cheb

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+2Image attachment
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
4 months ago
VOK Nejdek

V Nejdku pokračuje celková rekonstrukce základní školy na náměstí Karla IV.

V loňském roce jsme v Nejdku zahájili celkovou rekonstrukci základní školy. Z důvodu finanční náročnosti je oprava rozdělena do více etap, v první etapě se věnujeme budově II. stupně. Jedná se o kompletní opravu, jejíž součástí je výměna všech vnitřních rozvodů, oprava omítek, podlah, všech sociálních zařízení, oprava tělocvičen, společných prostorů. V nově rekonstruovaném podkroví při rekonstrukci vzniknou prostory pro vedení školy a sborovnu. V současné chvíli je již instalován výtah tak, aby budova splňovala podmínku bezbariérovosti. Jsou hotové vnitřní rozvody ve třídách, povrchy, podlahy, v podkroví proběhla úprava krovu, zesílení a sanace a byly vybudovány vikýře, pracuje se na tělocvičnách. V průběhu stavby se daří odkrývat i řadu zajímavostí, například krásné klenuté stropy ve vestibulu, které zůstanou po rekonstrukci přiznané. Zároveň probíhá i modernizace odborných učeben - informatiky, přírodovědy a učebny cizích jazyků. V současné chvíli se pohybujeme v nákladech cca 90 milionů Kč.
Pevně věříme, že v polovině října se do nově zrekonstruovaného pavilonu II. stupně vrátí děti.
... See MoreSee Less

V Nejdku pokračuje celková rekonstrukce základní školy na náměstí Karla IV.  V loňském roce jsme v Nejdku zahájili celkovou rekonstrukci základní školy. Z důvodu finanční náročnosti je oprava rozdělena do více etap, v první etapě se věnujeme budově II. stupně. Jedná se o kompletní opravu, jejíž součástí je výměna všech vnitřních rozvodů, oprava omítek, podlah, všech sociálních zařízení, oprava tělocvičen, společných prostorů. V nově rekonstruovaném podkroví při rekonstrukci vzniknou prostory pro vedení školy a sborovnu. V současné chvíli je již instalován výtah tak, aby budova splňovala podmínku bezbariérovosti. Jsou hotové vnitřní rozvody ve třídách, povrchy, podlahy, v podkroví proběhla úprava krovu, zesílení a sanace a byly vybudovány vikýře, pracuje se na tělocvičnách. V průběhu stavby se daří odkrývat i řadu zajímavostí, například krásné klenuté stropy ve vestibulu, které zůstanou po rekonstrukci přiznané. Zároveň probíhá i modernizace odborných učeben - informatiky, přírodovědy a učebny cizích jazyků. V současné chvíli se pohybujeme v nákladech cca 90 milionů Kč. 
Pevně věříme, že v polovině října se do nově zrekonstruovaného pavilonu II. stupně vrátí děti.Image attachmentImage attachment+3Image attachment
6 months ago
VOK Nejdek

Zastupitelstvo města Nejdku na svém 3. zasedání v březnu schvalovalo kromě jiného poskytnutí individuálních dotací z rozpočtu města, jak pro spolky a spolkovou činnost, tak pro sportovce a sportovní kluby a oddíly. V obou případech se jak radní, tak zastupitelé, řídili doporučením sportovní a kulturní komise. Město Nejdek dlouhodobě podporuje řadu spolků a klubů a rádi bychom v tom pokračovali i do budoucna.

Starostka města informovala o probíhajících investičních akcích. V současné době se pracuje především na rekonstrukci Základní školy, nám. Karla IV. a začalo se s opravou opěrných zdí na ulici Závodu míru a Karlovarské. V ulici Závodu míru to komplikuje dopravu, je třeba zvýšené opatrnosti.
Děkujeme všem zastupitelům za věcný přístup k jednání.
... See MoreSee Less

7 months ago
VOK Nejdek

Díky za všechny sportovní kluby 🙏🏻PODPORA SPORTU V KARLOVARSKÉM KRAJI

Podařilo se nám získat o něco více prostředků do programů sportovních činností v Karlovarském kraji. Za to je určitě potřeba poděkovat vedení Karlovarského kraje. U činnosti dětí a mládeže jsme mohli přidat prostředky některým klubům, které podle nás trpí nejvíce inflací a drahými energiemi. Osobně jsem se sešel s mnoha zástupci jednotlivých klubů, abych zjistil, kde prostředky chybí nejvíce. Jako příklad mohu zmínit setkání s Josefem Váňou, který má jasný a ucelený pohled ohledně jezdeckých sportů, se Štěpánkou Řehořkovou jsem zase řešil plavecké sporty, se zástupci klubů bojových sportů jsme klíčovali pro mne lehce nepřehlednou situaci v množství různých bojových asociací. Je jasné, že nikdy není možné uspokojit všechny. Je také složité nastavit exaktní systém například jen počty členů. Každý sport je jiný, a i každý klub nakládá jinak s počtem dětí, které má. Ne vždy je maximální počet dětí přínos.
Jakub Novotný, předseda sportovní komise
Více se dočtete:
vokk.cz/podpora-sportu-v-karlovarskem-kraji/
#hnutivolbaprokraj #lidskyaprolidi
... See MoreSee Less

Díky za všechny sportovní kluby 🙏🏻
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
6 days ago
Společně pro Sokolov

Náš turista Láďa Zoubek byl mezi nominovanými na osobnost cestovního ruchu za rok 2023. A i samotná nominace nás všechny moc potěšila. 🙂

Pěkný ceremoniál proběhl ve středu 27.9. v Mariánských Lázních. Na první fotografii jsou vítězové jednotlivých kategorií.
... See MoreSee Less

Náš turista Láďa Zoubek byl mezi nominovanými na osobnost cestovního ruchu za rok 2023.  A i samotná nominace nás všechny moc potěšila. 🙂  Pěkný ceremoniál proběhl ve středu 27.9. v Mariánských Lázních. Na první fotografii jsou vítězové jednotlivých kategorií.Image attachmentImage attachment

Právě teď držíme na ČT2 v přímém přenosu palce našemu kolegovi ze zastupitelstva za Společně pro Sokolov Karlu Mlejnkovi, trenérovi Litvínova v zápase s Libercem 🙂

EDIT: gratulujeme k vítězství 4:2 🙂
... See MoreSee Less

Právě teď držíme na ČT2 v přímém přenosu palce našemu kolegovi ze zastupitelstva  za Společně pro Sokolov Karlu Mlejnkovi, trenérovi Litvínova v zápase s Libercem 🙂  EDIT: gratulujeme k vítězství 4:2 :-)Image attachment

Vše potřebné popsáno a tak si přátelé dovolujeme jen dodat, že práce budou samozřejmě probíhat tak, aby současně nebyla zavřená ulice K.H. Borovského a ulice B. Němcové. Bude to tak, že: dodělá se přechod u bývalé voj.správy a pustí se K.H.Borovského a vrhneme se na opravu ul. Boženy Němcové. Po jejím dokončení na dobu nezbytnou uzavřeme K.H.Borovského před OD Ural, vyřizujeme vozovku a zabalíme. Tak🙏🤝PLÁNOVANÁ UZAVÍRKA V ULICI B. NĚMCOVÉ

Ve dnech od 2. do 15. října dojde k uzavírce části ulice Boženy Němcové. Jedná se o úsek od křižovatky s ulicí Jeronýmova (u Komerční banky) až po křižovatku s ulicí Slovenská (u základní školy). Důvodem uzavírky jsou především plánované práce na úpravě povrchu komunikace. V místě se dále opraví kanály a obruby chodníků. Dojde také k instalaci nového osvětlení přechodu u Penny marketu.

Po dobu rekonstrukce budou platit následující objízdné trasy:
• Směr Michal- Jeronýmova, Vítězná, Závodu míru
• Opačný směr- Sokolovská, Hornická, Bratislavská, Slovenská

Upozorňujeme, že zastávky MHD Banka (v obou směrech), Hornická a Stadion (ve směru do centra) nebudou během rekonstrukce obsluhovány.

Ulice Jeronýmova bude po dobu stavebních prací zjednosměrněná.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
... See MoreSee Less

Vše potřebné popsáno a tak si přátelé dovolujeme jen dodat, že práce budou samozřejmě probíhat tak, aby současně nebyla zavřená ulice K.H. Borovského a ulice B. Němcové. Bude to tak, že: dodělá se přechod u bývalé voj.správy a pustí se K.H.Borovského a vrhneme se na opravu ul. Boženy Němcové. Po jejím dokončení na dobu nezbytnou uzavřeme K.H.Borovského před OD Ural, vyřizujeme vozovku a zabalíme. Tak🙏🤝

... See MoreSee Less

m.facebook.com/story.php?story_fbid=744988180971564&id=100063811663277Baníkovci, přinášíme vám slíbený program oslavy fotbalu ve městě Sokolov, která se uskuteční dne 9. září 2023. Těšit se můžete ⤵️

🟢 Mistrovské utkání mezi A-týmem FK Baník Sokolov a FK Slavoj Český Krumlov.
🟡 Mezinárodní turnaj kategorií U11, který proběhne za účasti např. SK Slavia Praha.
🟢 Utkání staré gardy (50+) mezi Old Boys FK Baník Sokolov a TJ Spartak Chodov.
🟡 Utkání bývalých hráčů FK Baník Sokolov, ve kterém nastoupí řada zajímavých jmen.
🟢 Slavnostní program, v rámci kterého proběhne uvedení nových členů do klubové síně slávy.
🟡 Na pódiu vystoupí hudební kapela Stan & Tony revival.

▶️ V průběhu celé akce bude probíhat doprovodný program, který nabídne skákací hrad, dětské atrakce, malování na obličej atd...

▶️ Občerstvení na akci bude zajišťovat partner akce SOKOREST. 🍔

Partnery oslavy fotbalu ve městě Sokolov jsou Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s., SUAS GROUP, Sokolov, Penta Hospitals CZ, Karlovarský kraj - oficiální stránka, Městský dům kultury Sokolov
... See MoreSee Less

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=744988180971564&id=100063811663277

www.facebook.com/100027526252807/posts/1133566277570903/?d=n ... See MoreSee Less

https://www.facebook.com/100027526252807/posts/1133566277570903/?d=nImage attachmentImage attachment+Image attachment
Načíst další