Komunální politika

Mapa-Karlovarskeho-kraje-VOK

Náš hlavní cíl, jako hnutí VOK, zůstává pořád stejný. Tím cílem je úspěch v krajských volbách v roce 2024. Naše hnutí bylo založeno s cílem zlepšit život v našem Karlovarském kraji. A to s pomocí všech slušných a schopných spoluobčanů a sousedů. S výjimkou senátních voleb nebyla naším cílem „velká“ politika. Jen tak můžeme být opravdu nezávislí na parlamentních stranách a soustředit se na práci pro náš kraj. Jednou z těch nejdůležitějších je poznání, že pokud chceme měnit náš kraj, musíme začít v obcích a městech – v komunální politice. Poctivou prací musíme dokázat, že víme, co děláme.

Protože chceme náš kraj měnit k lepšímu. A musíme začít „odspoda“ – společně s vámi všemi. V podzimních komunálních volbách 2022 kandidovali naši zástupci buď přímo pod hlavičkou hnutí VOK, některá další hnutí kandidovala s naší oficiální podporou a byla i taková, kterým jsme pouze vyjádřili naši podporu.

NAŠI ZÁSTUPCI POD HLAVIČKOU HNUTÍ VOK

Abertamy

V Abertamech jsme v roce 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj (VOK) a lídrem VOKu zde byla Jaroslava Hercegová, účetní z Hřebečné.

Hnutí VOK Abertamy získalo 21,69 % hlasů a 2 zastupitelská místa z 9. 98 hlasů získala právě Jaroslava Hercegová. Druhým zastupitelem je Ladislav Tuna se ziskem 91 hlasů.

V Abertamech je hnutí VOK v opozici.

Nejdek

V Nejdku byla pro komunální volby 2022 postavena vlastní kandidátka hnutí Volba pro kraj. Lídrem kandidátky byla Pavlína Schwarzová, místostarostka, radní a zastupitelka města Nejdek.

Hnutí získalo 20,08 % hlasů a 3 mandáty z 15. Do zastupitelstva nastupují Pavlína Schwarzová, s počtem hlasů 713, Jozef Demčák se 459 hlasy a André Schwarz se 453 hlasy (na fotce vlevo).

VOK obhájil pozici místostarostky, kterou zůstává Pavlína Schwarzová. Členem rady města se dále stal André Schwarz a zastupitelem Jozef Demčák.

Cheb

V Chebu jsme v komunálních volbách 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj a lídrem VOKu zde byla Mgr. Štěpánka Černá, MBA, ředitelka základní školy.

Hnutí získalo 10,03 % hlasů a 3 mandáty z 29. Zastupitelská místa získali Mgr. Štěpánka Černá, MBA, s počtem hlasů 1151, Pavel Pagáč s počtem hlasů 1115 a Mgr. Bc. Petr Ptáček s počtem hlasů 924 (na fotce vlevo).

Zvolení zástupci se dohodli o spolupráci na vytvoření koalice mezi VOK Cheb, ODS a ANO. Vedení města ve formátu pan starosta Vrba, pan místostarosta Pospíšil a pan místostarosta Pagáč má plnou podporu všech koaličních partnerů.

Dalovice

V Dalovicích mělo hnutí Volba pro kraj v r. 2022 také vlastní kandidátku a lídrem VOKu zde byl Ing. Petr Vlášek, ekonom.

V podzimních volbách 2022 získalo hnutí VOK Dalovice 4,80 % hlasů, v celkovém výsledku však 0 mandátů.

SPŘÁTELENÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Rotava

V Rotavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Srdcem pro Rotavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Michal Červenka, starosta, radní a zastupitel města Rotava, který je současně také předsedou našeho ORP (oblast s rozšířenou působností) Kraslice.

Hnutí získalo 76,05 % hlasů a 12 mandátů z 15. Do zastupitelstva nastoupí Michal Červenka se 773 hlasy, Martin Rezek s 574 hlasy, Bc. Soňa Tatarová s 550 hlasy, Mgr. Pavel Franěk, Mgr. Michal Holan, Michal Hilko, Mgr. Jaroslava Červenková, DiS., Martin Tvarůžek, Marcela Žovincová, Tomáš Paar, Jakub Sláma a Michal Pataki.

Post starosty opět obhájil Michal Červenka.

Hroznětín

V Hroznětíně kandiduje v komunálních volbách 2022 Sdružení nezávislých kandidátů I., s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Martin Maleček, starosta.

Hnutí získalo 72,54 % hlasů a 11 mandátů z 15. Zastupiteli budou Zdeněk Janský s 624 hlasy, Martin Maleček s 613 hlasy, Vendula Zábelová s 516 hlasy, JUDr. Věra Říhová, Jan Pučil, Petr Krejza, Martin Bělohlávek, Miroslav Jára, Jan Eret, Roland Müller a Vlastimil Šmíd.

V roce 2022 kandidoval Martin Maleček rovněž do senátních voleb. Do 2. kola volby nepostoupil o pouhých 331 hlasů a získal tak bronzové místo (celkem 4226 vašich hlasů). Dokázal však čestně porazit takové kandidáty jako Petr Kulhánek, hejtman KV kraje či Jan Horník, místopředseda senátu ČR.

Post starosty opět získal Martin Maleček.

Oloví

V Oloví kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Sdružení pro lepší budoucnost města Oloví s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Jiří Mikuláš, starosta města.

Hnutí získalo 71,24 % hlasů a 7 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Jiří Mikuláš se 490 hlasy, Petr Velas se 428 hlasy, Anna Černá se 401 hlasy. Dále Adam Král, Daniel Bock, Jan Nemeš a Radek Grapa.

Starostou se opět stal Jiří Mikuláš.

Dolní Žandov

V Dolním Žandově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Správná volba s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Ing. Eliška Stránská, starostka.

Hnutí získalo 58,64 % a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Eliška Stránská s 277 hlasy, MUDr. Jana Valentová s 258 hlasy, Dagmar Masarovičová s 252 hlasy, Josef Jadlovský s 254 hlasy a Stanislav Kilian s 258 hlasy.

Starostkou se stala Ing. Eliška Stránská.

Rovná

V Rovné kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Rovnou s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Martina Šteklová, účetní.

Hnutí získalo 56,1 % hlasů a 5 mandátů z 9. Do zastupitelstva usednou Martina Šteklová s 86 hlasy, Jana Polívková se 78 hlasy, Monika Pospíšilíková se 76 hlasy, Jiří Příbrský a Marek Parůžek.

Starostkou se stala Jana Polívková.

Drmoul

V Drmouli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro Drmoul s podporou hnutí Volba pro kraj. Lídrem byl Ing. Josef Švajgl, člen předsednictva VOK a starosta obce.

Hnutí získalo 51,56 % hlasů a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Josef Švajgl s 309 hlasy, Petr Starenko s 281 hlasy, Mgr. Markéta Gersdorfová s 254 hlasy, Ivana Losová Szökeová s 227 hlasy a Ing. Ivan Hložek s 265 hlasy.

Starostou se opět stal Josef Švajgl.

Nový Kostel

V Novém Kostele kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Jistota s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Oto Teuber, starosta.

Hnutí získalo 41,92 % hlasů a 3 mandáty ze 7. V zastupitelstvu usednou Oto Teuber se 122 hlasy, Libuše Návarová se 120 hlasy a Pavla Smrčková se 117 hlasy.

Lázně Kynžvart

V Lázních Kynžvart kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro město Lázně Kynžvart, sdružení nezávislých kandidátů, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK).

Hnutí získalo 32,33 % hlasů a 3 mandáty z 9. V zastupitelstvu usednou Mgr. Lenka Vlasáková se ziskem 185 hlasů, Miloslav Pernica se 178 hlasy a Bc. Michal Businský se 155 hlasy.

V Lázních Kynžvart je hnutí Pro město Lázně Kynžvart v opozici.

Nová Role

V Nové Roli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Novou Roli, Mezirolí a Jimlíkov - za obce krásnější, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Bc. Jitka Pokorná, starostka.

Hnutí získalo 26,29 % hlasů a 4 mandáty z 15. Zastupitelská místa získali Bc. Jitka Pokorná se ziskem 524 hlasů, MUDr. Hana Nesybová se 488 hlasy, Václav Mrázek se 430 hlasy a Petra Krbcová se 434 hlasy.

V Nové Roli je hnutí Volba pro Novou Roli v opozici.

Bublava

V Bublavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Bublavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Bc. Roman Formánek, bezpečnostní expert a analytik.

Hnutí získalo 24,66 % hlasů a 1 mandát ze 7. V zastupitelstvu usedne Bc. Roman Formánek se ziskem 68 hlasů.

V Bublavě je hnutí Volba pro Bublavu v opozici.

Jáchymov

V Jáchymově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Jáchymov s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Ing. Bronislav Grulich, starosta Jáchymova.

Hnutí získalo 19,37 % a 3 mandáty z 15. Zastupiteli se stali Jiří Kaucký se 171 hlasy, Hana Fedorčáková se 167 hlasy a  Anna Plačková se 161 hlasy.

V Jáchymově je hnutí Volba pro Jáchymov v opozici.

Jenišov

V Jenišově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Oáza s podporou hnutí Volba pro kraj a jeho lídrem byl Daniel Benda, projektový manažer.

Hnutí získalo 17,05 % a 2 mandáty ze 7. Zastupitelkami se staly Mgr. Dita Fialová se 101 hlasy a Vladimíra Brujová s 97 hlasy.

V Sokolově jsme v komunálních volbách 2022 podpořili hnutí Společně pro Sokolov s podporou hnutí Volba pro kraj, lídrem byl Bc. Jan Picka, člen předsednictva hnutí Volby pro kraj (VOK), místostarosta města Sokolov, krajský zastupitel pro Sokolovsko za VOK.

Hnutí získalo 14,56 % hlasů a 4 mandáty z 27. Do zastupitelstva usedne Bc. Jan Picka, který získal 1550 hlasů (na fotce vlevo), Ing. Michael Rund s 1388 hlasy (2. zleva), Bc. Petra Božeková Makoňová s 919 hlasy a Bc. Karel Mlejnek s 911 hlasy.

V Sokolově podepsalo hnutí Společně pro Sokolov dohodu s vítězným hnutí ANO o společném postupu při sestavení koalice ve městě Sokolově ve volebním období 2022 – 2026.

Starostou města Sokolov se opět stal Mgr. Petr Kubis, 1. místostarostou je Bc. Jan Picka a Renata Oulehlová zastává post neuvolněné 2. místostarostky.
Složení Rady města Sokolov: Mgr. Petr Kubis, Renata Oulehlová, Ing. Erik Klimeš, Mgr. Ilona Medunová, Ing. Iva Kalátová, MBA, Bc. Jan Picka a Ing. Michael Rund.

Kraslice

V Kraslicích jsme v r. 2022 oficiálně podpořili hnutí Volba pro Kraslice. Lídrem kandidátky byl František Stůj, ředitel ZUŠ v Kraslicích, radní a zastupitel města Kraslice.

Hnutí získalo 14,49 % hlasů a 2 mandáty ze 17. Zastupitelská místa získali Ing. Alena Botlíková s 297 hlasy a František Stůj s 283 hlasy.

SAMOSTATNÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Bochov

V Bochově jsme pro komunální volby 2022  uzavřeli smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, lídrem kandidátky byl starosta Miroslav Egert.

Hnutí ve volbách získalo 62,83 % hlasů a 10 mandátů z 15. V zastupitelstvu jsou:

Miroslav Egert se 447 hlasy, Mgr. Michaela Vonšovská se 426 hlasy, Mgr. Lucie Černoková se 404 hlasy, Robert Kajzar, Otakar Veselý, Miluše Pechočiaková, Milan Vodička, Naděžda Zoglauerová, Jindřich Podskoč a Miroslav Chlup. Ostatní se ziskem do 400 hlasů.

Ostrov

V Ostrově jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst. Lídrem kandidátky v Ostrově byl Bc. Pavel Čekan, uvolněný člen Zastupitelstva KV kraje.

Hnutí získalo 15,46 % a 4 mandáty z 21. Do zastupitelstva byli zvoleni Bc. Pavel Čekan se ziskem 1152 hlasů, Pavlína Lišková s 975 hlasy, Jiří Pavlík s 894 hlasy a Mgr. Jiří Hájek s 811 hlasy.

Zástupci ANO 2011 - MÍSTNÍ HNHRM - Ostrov, můj domov - Unie pro sport a zdraví podepsali memorandum o společném postupu při sestavení koalice v Ostrově.

Prvním místostarostou byl v Ostrově zvolen Pavel Čekan.

Karlovy Vary

V Karlových Varech jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Karlovaráci. Lídrem hnutí byl Václav Skuhravý, radní města Karlovy Vary a zastupitel v Karlovarském kraji.

Karlovaráci získali 11,64 % hlasů, 5 zastupitelských křesel z 35. V zastupitelstvu usedne Václav Skuhravý se ziskem 1865 hlasů, MUDr. Pavel Bouška s 1801 hlasy, MUDr. Jiří Brdlík, 1775 hlasů, Mgr. Štěpánka Steinová, 1646 hlasů a Bc. Jakub Novotný s 1636 hlasy (Jakuba Novotného nahradil 1. náhradník: Miroslav Vaněk).

V Karlových Varech vznikla koalice vítězného ANO, Karlovaráků a Spolu. Karlovaráci mají dva členy rady, z toho jednoho náměstka.

VÝSLEDKY V GRAFU

Sociální média

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
8 hours ago
VOK Cheb

👧🧒👶 JAK SE UČÍ V CHEBU - UŽ DNES👍

Přijměte naše pozvání. Malou upoutávku si můžete poslechnout na podcastu stanice můjRozhlas: www.mujrozhlas.cz/odpoledni-host/co-nabizeji-jednotlive-skoly-skolska-zarizeni-v-chebu
... See MoreSee Less

23 hours ago
VOK Cheb

❤️ OCENĚNÍ
V Kulturním centru Svoboda se uskutečnilo tradiční předávání cen městské Nadace Schola Ludus žákům a učitelům

V Kulturním centru Svoboda se uskutečnilo tradiční předávání cen městské Nadace Schola Ludus, které jsou žákům a učitelům zdejších škol udělovány za mimořádné studijní a pedagogické výsledky.
Cenu Hanse Novotnyho, která je pojmenována po iniciátorovi vzniku této nadace a uděluje se pouze ve výjimečných případech, převzaly z rukou starosty města pana Jana Vrby, radní pro oblast školství paní Štěpánky Černé a předsedy správní rady pana Zdeňka Hrkala a Mgr. Václava Uhlíka dvě dámy, Anna Berkovcová a Mgr. Jaroslava Marková.

Celou TZ nalaznete zde: www.cheb.cz/nadace-schola-ludus-ocenila-studenty-a-pedagogy-za-rok-2022/d-993815
... See MoreSee Less

5 days ago
VOK Cheb

... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Štěpánka Černá, ty jsi stejně takový zlatíčko. ❤️😘🥰❤️😘

6 days ago
VOK Cheb

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachment
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 month ago
VOK Nejdek

Díky za všechny sportovní kluby 🙏🏻PODPORA SPORTU V KARLOVARSKÉM KRAJI

Podařilo se nám získat o něco více prostředků do programů sportovních činností v Karlovarském kraji. Za to je určitě potřeba poděkovat vedení Karlovarského kraje. U činnosti dětí a mládeže jsme mohli přidat prostředky některým klubům, které podle nás trpí nejvíce inflací a drahými energiemi. Osobně jsem se sešel s mnoha zástupci jednotlivých klubů, abych zjistil, kde prostředky chybí nejvíce. Jako příklad mohu zmínit setkání s Josefem Váňou, který má jasný a ucelený pohled ohledně jezdeckých sportů, se Štěpánkou Řehořkovou jsem zase řešil plavecké sporty, se zástupci klubů bojových sportů jsme klíčovali pro mne lehce nepřehlednou situaci v množství různých bojových asociací. Je jasné, že nikdy není možné uspokojit všechny. Je také složité nastavit exaktní systém například jen počty členů. Každý sport je jiný, a i každý klub nakládá jinak s počtem dětí, které má. Ne vždy je maximální počet dětí přínos.
Jakub Novotný, předseda sportovní komise
Více se dočtete:
vokk.cz/podpora-sportu-v-karlovarskem-kraji/
#hnutivolbaprokraj #lidskyaprolidi
... See MoreSee Less

Díky za všechny sportovní kluby 🙏🏻
1 month ago
VOK Nejdek

Vypadá to, že se podařilo zajistit pro kraj sportovního lékaře. Situace ve zdravotnictví celkově je zoufalá. Tohle je skvělá zpráva. Děkujeme všem, kdo se o to zasloužili. ... See MoreSee Less

Vypadá to, že se podařilo zajistit pro kraj sportovního lékaře. Situace ve zdravotnictví celkově je zoufalá. Tohle je skvělá zpráva. Děkujeme všem, kdo se o to zasloužili.Image attachmentImage attachment
2 months ago
VOK Nejdek

Přinášíme informace z kraje, týkající se otevření ordinace sportovního lékaře. Řada nejen rodičů sportujících dětí na to netrpělivě čeká. Tak doufejme, že se to v průběhu února skutečně podaří.Sportovní lékař v Karlových Varech / aktuální informace

Koncem října minulého roku jsme vás informovali o tom, že po ročním úsilí se podařilo získat do Karlových Varů sportovního lékaře. Ordinace měla být spuštěna již v lednu tohoto roku. Informaci jsme si dnes ověřili a dle vyjádření oddělení vnějších vztahů Karlovarského kraje se plánuje kontrola hejtmanem KV kraje na 14. února a záhy by mělo proběhnout oficiální spuštění. O konkrétním termínu vás budeme informovat.
... See MoreSee Less

Přinášíme informace z kraje, týkající se otevření ordinace sportovního lékaře. Řada nejen rodičů sportujících dětí na to netrpělivě čeká. Tak doufejme, že se to v průběhu února skutečně podaří.
2 months ago
VOK Nejdek

Za jeden ze zásadních symbolů demokracie považuji svobodu slova a svobodu projevit vlastní vůli a názor, samozřejmě s ohledem na svobodu druhého. Je smutné, že se náš národ dělí při každé možné příležitosti na řadu táborů, které vzájemně často nerespektují navzájem své názory a volby.
Pojďte k volbám, protože to má smysl. Vyberte si kandidáta, který bude tmelit náš národ, bude nás reprezentovat navenek a bude hrdě zastupovat Českou republiku ve světě 🙂✌️ZÁSADNÍ JE JÍT K VOLBÁM✌️

Ať už dáte svůj hlas jakémukoli kandidátovi, nejdůležitější je ten hlas dát. Přijít k volbám a vyjádřit svůj názor. Každý z nás je tím pomyslným jazýčkem na vahách, který rozhoduje o budoucnosti naší země a nás samotných. Volba je dvoukolová a 1. kolo se uskuteční již dnes, v pátek 13.1. (doufejme, že to není špatné znamení 😉) od 14:00 do 22:00 hodin a zítra, v sobotu 14.1. od 8:00 do 14:00 hodin.

Přejeme šťastnou ruku při výběru👌a pro naši zem dobrého zástupce. ✌️

#hnutivolbaprokarlovarskykraj #volbaprokraj #volbaprokarlovarskykraj #lidskyaprolidi #prezidentskavolba
... See MoreSee Less

Za jeden ze zásadních symbolů demokracie považuji svobodu slova a svobodu projevit vlastní vůli a názor, samozřejmě s ohledem na svobodu druhého. Je smutné, že se náš národ dělí při každé možné příležitosti na řadu táborů, které vzájemně často nerespektují navzájem své názory a volby. 
Pojďte k volbám, protože to má smysl. Vyberte si kandidáta, který bude tmelit náš národ, bude nás reprezentovat navenek a bude hrdě zastupovat Českou republiku ve světě :-)
3 months ago
VOK Nejdek

Řada nejdeckých klubů a oddílů stejně jako ostatní oddíly v kraji žádá každoročně o podporu na činnost z rozpočtu Karlovarského kraje. V náročné a složité době, kdy je stále obtížnější přilákat děti ke sportu, je podpora velmi důležitá a pro spoustu oddílů existenčně nezbytná. Velmi si podpory sportu vážíme.ZÁSTUPCI HNUTÍ VOK POMOHLI NA TENTO ROK ZÍSKAT VÍCE PENĚZ NA SPORT

Hnutí VOK - Volba pro Karlovarský kraj - prezentuje dlouhodobě jako jednu ze svých priorit podporu sportu, sportovních aktivit a zdravého a aktivního životního stylu v našem kraji. Vidíme v tom podporu zdraví, podporu prevence, rozvoj morálně-volných vlastností dětí, podporu klubového a společenského života.

Víme, že většina sportovních klubů a spolků vstupuje s novým rokem do velmi složitého období. Už tak napjaté rozpočty a spousta hodin práce dobrovolníků, trenérů a funkcionářů budou nově vystavěny dalšímu tlaku, který přináší zhoršení sociální a ekonomické situace rodin a obyvatel, růst energií a i růst dalších nákladů spojených s fungování sportovních oddílů.

Proto jsme se velmi intenzivně snažili navýšit pro letošní rok finance v rozpočtech krajů, měst a obcí určených pro podporu sportu a sportovní činnosti. Přijde nám logické minimálně o inflaci tyto objemy navýšit, neb inflace se z druhé strany promítá i do navýšení příjmové stránky rozpočtů. Jsme rádi, že tato naše aktivita měla mnohde pozitivní odezvu a pochopení a v rozpočtech se objevily další zdroje, které aspoň částečně mohou kompenzovat růst nákladů a pomoci řešit vzniklou situaci. Nebyli jsme úspěšní a pochopeni úplně všude, někde dokonce ta diskuse měla až absurdní či iracionální rozměr, nicméně je třeba ji i tak podstupovat. A následné úspěchy nás pak těší.

Ze všech příkladů bychom rádi zmínili navýšení prostředků pro sport v rozpočtu Karlovarského kraje, které pozná ve svých příjmech velká většina klubů v kraji. Děkujeme vedení kraje za pochopení a podporu a děkujeme i členům VOK, které se na této aktivitě podíleli a hodně pro to udělali.

Konkrétní podobu podpory přiblížil Jakub Novotný, předseda sportovní komise Rady Karlovarského kraje:

„Nové zdroje budou rozděleny po komunikaci s vedením kraje následujícím způsobem. Největší část (2 miliony Kč) přijde do programu „Údržba a obnova“, kde nově je možné účtovat i náklady za energie a to až do 50 % výše žádosti. Peníze budou rozděleny alikvotně. Další 1,5 mil. Kč přijde do programu „Činnost mládeže“, kde se budeme snažit co nejvíce podpořit ty kluby, které v této situaci trpí nárustem energií a inflace a máme zjištěno, že se o mládež opravdu starají. A nakonec poslední a nejmenší část navýšení (0,5 milionů Kč) směřuje do infrastruktury a to proto, že se nám navýšil počet klubů, které jsou v tomto programu.

Rád bych poděkoval vedení Karlovarského kraje za vstřícnost v jednání o podpoře sportu. V současné složité době bude tato podpora pro oddíly více závislé na energiích klíčová.“

#hnutivolbaprokarlovarskykraj #volbaprokarlovarskykraj #volbaprokraj #hnutivolbaprokraj #lidskyaprolidi #podporasportumladeze #podporasportu
... See MoreSee Less

Řada nejdeckých klubů a oddílů stejně jako ostatní oddíly v kraji žádá každoročně o podporu na činnost z rozpočtu Karlovarského kraje. V náročné a složité době, kdy je stále obtížnější přilákat děti ke sportu, je podpora velmi důležitá a pro spoustu oddílů existenčně nezbytná. Velmi si podpory sportu vážíme.
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Vážené paní učitelky a vážení páni učitelé. Dovolte nám, abychom vám všem SPOLEČNĚ poděkovali za vaši práci a k dnešnímu Dni učitelů vám zároveň popřáli vše nejlepší. Učitelská práce patří k těm nejnáročnějším a zároveň nejpotřebnějším povoláním a my si dobře uvědomujeme, že pro naprostou většinu z vás je i zároveň posláním. Přejeme vám hodně zdraví, energie a odhodlání při předávání toho pro život nejzákladnějšího - našeho VZDĚLÁNÍ. ... See MoreSee Less

Vážené paní učitelky a vážení páni učitelé. Dovolte nám, abychom vám všem SPOLEČNĚ  poděkovali za vaši práci a k dnešnímu Dni učitelů vám zároveň popřáli vše nejlepší. Učitelská práce patří k těm nejnáročnějším a zároveň nejpotřebnějším povoláním a my si dobře uvědomujeme, že pro naprostou většinu z vás je i zároveň posláním. Přejeme vám hodně zdraví, energie a odhodlání při předávání toho pro život nejzákladnějšího - našeho VZDĚLÁNÍ.

🚙🧹BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ

Ve dnech 17.04.2023 až 12.05.2023 bude v Sokolově probíhat blokové čištění. Jednotlivé úseky budou včas opatřeny příslušnými dopravními značkami. Chápeme, že blokové čistění může být pro řidiče vozidel často komplikací, je to však nezbytné, abychom žili v příjemném a bezpečném prostředí. Jako vlastník komunikace je město Sokolov povinno zajišťovat sjízdnost a schůdnost komunikací, včetně odstraňování nečistot. Při blokovém čistění dochází k odstraňování odpadků, listí, zbytků posypového materiálu.

➡️Více informací je k dispozici na našich stránkách:
www.sokolov.cz/novinky/aktuality_mu/blokove-cisteni-55143
... See MoreSee Less

Každý krok vedoucí k větší bezpečnosti na ulicích je určitě vítán. A přehledné a nasvětlené přechody pro chodce jsou více než důležité. Někdo by jich ve městě udělal více, někdo naopak méně a že se zkrátka také zde některé názory liší? To je přeci samozřejmé. Důležité ale je (v tom se věříme shodneme) jejich využívání a to, že na sebe budeme opatrní. SPOLEČNĚ vám všem přátelé přejeme pohodový den.

... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Sobotní -11.3. Karlovarská příloha MF Dnes a náš Michael.

Kniha je ke koupi například v Muzeu Sokolov, na jeho E-shopu, či v K.Varech v Kanzelsbergeru ve Varyádě.
... See MoreSee Less

Sobotní -11.3. Karlovarská příloha MF Dnes a náš Michael.  Kniha je ke koupi například v Muzeu Sokolov, na jeho E-shopu, či v K.Varech v Kanzelsbergeru ve Varyádě.

Všem ženám posíláme alespoň virtuální kytičku k jejich dnešnímu svátku - MDŽ. ❤️ ... See MoreSee Less

Všem ženám posíláme alespoň virtuální kytičku k jejich dnešnímu svátku - MDŽ. ❤️

Comment on Facebook

Babička děkuje. 😘😀

Já též

Také podle nás jsou tzv "kruháče" důležitým prvkem ve městě a je určitě dobře, že se o ně město i nadále bude starat. A zahradní architekt? Sokolov je město plné zeleně a tak práce bude dost a dost 😉. Pohodový konec února a hurá do jarního měsíce 🙋‍♂️🙋‍♀️.

youtu.be/SAcVn-Bj4qA
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Načíst další