Komunální politika

Mapa-Karlovarskeho-kraje-VOK

Náš hlavní cíl, jako hnutí VOK, zůstává pořád stejný. Tím cílem je úspěch v krajských volbách v roce 2024. Naše hnutí bylo založeno s cílem zlepšit život v našem Karlovarském kraji. A to s pomocí všech slušných a schopných spoluobčanů a sousedů. S výjimkou senátních voleb nebyla naším cílem „velká“ politika. Jen tak můžeme být opravdu nezávislí na parlamentních stranách a soustředit se na práci pro náš kraj. Jednou z těch nejdůležitějších je poznání, že pokud chceme měnit náš kraj, musíme začít v obcích a městech – v komunální politice. Poctivou prací musíme dokázat, že víme, co děláme.

Protože chceme náš kraj měnit k lepšímu. A musíme začít „odspoda“ – společně s vámi všemi. V podzimních komunálních volbách 2022 kandidovali naši zástupci buď přímo pod hlavičkou hnutí VOK, některá další hnutí kandidovala s naší oficiální podporou a byla i taková, kterým jsme pouze vyjádřili naši podporu.

NAŠI ZÁSTUPCI POD HLAVIČKOU HNUTÍ VOK

Abertamy

V Abertamech jsme v roce 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj (VOK) a lídrem VOKu zde byla Jaroslava Hercegová, účetní z Hřebečné.

Hnutí VOK Abertamy získalo 21,69 % hlasů a 2 zastupitelská místa z 9. 98 hlasů získala právě Jaroslava Hercegová. Druhým zastupitelem je Ladislav Tuna se ziskem 91 hlasů.

V Abertamech je hnutí VOK v opozici.

Nejdek

V Nejdku byla pro komunální volby 2022 postavena vlastní kandidátka hnutí Volba pro kraj. Lídrem kandidátky byla Pavlína Schwarzová, místostarostka, radní a zastupitelka města Nejdek.

Hnutí získalo 20,08 % hlasů a 3 mandáty z 15. Do zastupitelstva nastupují Pavlína Schwarzová, s počtem hlasů 713, Jozef Demčák se 459 hlasy a André Schwarz se 453 hlasy (na fotce vlevo).

VOK obhájil pozici místostarostky, kterou zůstává Pavlína Schwarzová. Členem rady města se dále stal André Schwarz a zastupitelem Jozef Demčák.

Cheb

V Chebu jsme v komunálních volbách 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj a lídrem VOKu zde byla Mgr. Štěpánka Černá, MBA, ředitelka základní školy.

Hnutí získalo 10,03 % hlasů a 3 mandáty z 29. Zastupitelská místa získali Mgr. Štěpánka Černá, MBA, s počtem hlasů 1151, Pavel Pagáč s počtem hlasů 1115 a Mgr. Bc. Petr Ptáček s počtem hlasů 924 (na fotce vlevo).

Zvolení zástupci se dohodli o spolupráci na vytvoření koalice mezi VOK Cheb, ODS a ANO. Vedení města ve formátu pan starosta Vrba, pan místostarosta Pospíšil a pan místostarosta Pagáč má plnou podporu všech koaličních partnerů.

Dalovice

V Dalovicích mělo hnutí Volba pro kraj v r. 2022 také vlastní kandidátku a lídrem VOKu zde byl Ing. Petr Vlášek, ekonom.

V podzimních volbách 2022 získalo hnutí VOK Dalovice 4,80 % hlasů, v celkovém výsledku však 0 mandátů.

SPŘÁTELENÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Rotava

V Rotavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Srdcem pro Rotavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Michal Červenka, starosta, radní a zastupitel města Rotava, který je současně také předsedou našeho ORP (oblast s rozšířenou působností) Kraslice.

Hnutí získalo 76,05 % hlasů a 12 mandátů z 15. Do zastupitelstva nastoupí Michal Červenka se 773 hlasy, Martin Rezek s 574 hlasy, Bc. Soňa Tatarová s 550 hlasy, Mgr. Pavel Franěk, Mgr. Michal Holan, Michal Hilko, Mgr. Jaroslava Červenková, DiS., Martin Tvarůžek, Marcela Žovincová, Tomáš Paar, Jakub Sláma a Michal Pataki.

Post starosty opět obhájil Michal Červenka.

Hroznětín

V Hroznětíně kandiduje v komunálních volbách 2022 Sdružení nezávislých kandidátů I., s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Martin Maleček, starosta.

Hnutí získalo 72,54 % hlasů a 11 mandátů z 15. Zastupiteli budou Zdeněk Janský s 624 hlasy, Martin Maleček s 613 hlasy, Vendula Zábelová s 516 hlasy, JUDr. Věra Říhová, Jan Pučil, Petr Krejza, Martin Bělohlávek, Miroslav Jára, Jan Eret, Roland Müller a Vlastimil Šmíd.

V roce 2022 kandidoval Martin Maleček rovněž do senátních voleb. Do 2. kola volby nepostoupil o pouhých 331 hlasů a získal tak bronzové místo (celkem 4226 vašich hlasů). Dokázal však čestně porazit takové kandidáty jako Petr Kulhánek, hejtman KV kraje či Jan Horník, místopředseda senátu ČR.

Post starosty opět získal Martin Maleček.

Oloví

V Oloví kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Sdružení pro lepší budoucnost města Oloví s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Jiří Mikuláš, starosta města.

Hnutí získalo 71,24 % hlasů a 7 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Jiří Mikuláš se 490 hlasy, Petr Velas se 428 hlasy, Anna Černá se 401 hlasy. Dále Adam Král, Daniel Bock, Jan Nemeš a Radek Grapa.

Starostou se opět stal Jiří Mikuláš.

Dolní Žandov

V Dolním Žandově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Správná volba s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Ing. Eliška Stránská, starostka.

Hnutí získalo 58,64 % a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Eliška Stránská s 277 hlasy, MUDr. Jana Valentová s 258 hlasy, Dagmar Masarovičová s 252 hlasy, Josef Jadlovský s 254 hlasy a Stanislav Kilian s 258 hlasy.

Starostkou se stala Ing. Eliška Stránská.

Rovná

V Rovné kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Rovnou s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Martina Šteklová, účetní.

Hnutí získalo 56,1 % hlasů a 5 mandátů z 9. Do zastupitelstva usednou Martina Šteklová s 86 hlasy, Jana Polívková se 78 hlasy, Monika Pospíšilíková se 76 hlasy, Jiří Příbrský a Marek Parůžek.

Starostkou se stala Jana Polívková.

Drmoul

V Drmouli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro Drmoul s podporou hnutí Volba pro kraj. Lídrem byl Ing. Josef Švajgl, člen předsednictva VOK a starosta obce.

Hnutí získalo 51,56 % hlasů a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Josef Švajgl s 309 hlasy, Petr Starenko s 281 hlasy, Mgr. Markéta Gersdorfová s 254 hlasy, Ivana Losová Szökeová s 227 hlasy a Ing. Ivan Hložek s 265 hlasy.

Starostou se opět stal Josef Švajgl.

Nový Kostel

V Novém Kostele kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Jistota s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Oto Teuber, starosta.

Hnutí získalo 41,92 % hlasů a 3 mandáty ze 7. V zastupitelstvu usedli Oto Teuber, který byl rovněž zvolen místostarostou, Libuše Návarová a Pavla Smrčková.

25. března 2023 se konaly mimořádné volby, protože vedení obce nebylo usnášeníschopné. Oto Teuber pokračuje jako zastupitel obce.

Lázně Kynžvart

V Lázních Kynžvart kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro město Lázně Kynžvart, sdružení nezávislých kandidátů, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK).

Hnutí získalo 32,33 % hlasů a 3 mandáty z 9. V zastupitelstvu usednou Mgr. Lenka Vlasáková se ziskem 185 hlasů, Miloslav Pernica se 178 hlasy a Bc. Michal Businský se 155 hlasy.

V Lázních Kynžvart je hnutí Pro město Lázně Kynžvart v opozici.

Nová Role

V Nové Roli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Novou Roli, Mezirolí a Jimlíkov - za obce krásnější, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Bc. Jitka Pokorná, starostka.

Hnutí získalo 26,29 % hlasů a 4 mandáty z 15. Zastupitelská místa získali Bc. Jitka Pokorná se ziskem 524 hlasů, MUDr. Hana Nesybová se 488 hlasy, Václav Mrázek se 430 hlasy a Petra Krbcová se 434 hlasy.

V Nové Roli je hnutí Volba pro Novou Roli v opozici.

Bublava

V Bublavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Bublavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Bc. Roman Formánek, bezpečnostní expert a analytik.

Hnutí získalo 24,66 % hlasů a 1 mandát ze 7. V zastupitelstvu usedne Bc. Roman Formánek se ziskem 68 hlasů.

V Bublavě je hnutí Volba pro Bublavu v opozici.

Jáchymov

V Jáchymově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Jáchymov s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Ing. Bronislav Grulich, starosta Jáchymova.

Hnutí získalo 19,37 % a 3 mandáty z 15. Zastupiteli se stali Jiří Kaucký se 171 hlasy, Hana Fedorčáková se 167 hlasy a  Anna Plačková se 161 hlasy.

Do 25. října 2023 bylo v Jáchymově hnutí Volba pro Jáchymov v opozici. Na mimořádném jednání městského zastupitelstva byl dosavadní starosta Michal Baláž odvolán a starostou byl jmenován Jiří Kaucký (VpJ s podporou hnutí Vpk, 8 hlasů z celkových 15).

Jenišov

V Jenišově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Oáza s podporou hnutí Volba pro kraj a jeho lídrem byl Daniel Benda, projektový manažer.

Hnutí získalo 17,05 % a 2 mandáty ze 7. Zastupitelkami se staly Mgr. Dita Fialová se 101 hlasy a Vladimíra Brujová s 97 hlasy.

V Sokolově jsme v komunálních volbách 2022 podpořili hnutí Společně pro Sokolov s podporou hnutí Volba pro kraj, lídrem byl Bc. Jan Picka, člen předsednictva hnutí Volby pro kraj (VOK), místostarosta města Sokolov, krajský zastupitel pro Sokolovsko za VOK.

Hnutí získalo 14,56 % hlasů a 4 mandáty z 27. Do zastupitelstva usedne Bc. Jan Picka, který získal 1550 hlasů (na fotce vlevo), Ing. Michael Rund s 1388 hlasy (2. zleva), Bc. Petra Božeková Makoňová s 919 hlasy a Bc. Karel Mlejnek s 911 hlasy.

V Sokolově podepsalo hnutí Společně pro Sokolov dohodu s vítězným hnutí ANO o společném postupu při sestavení koalice ve městě Sokolově ve volebním období 2022 – 2026.

Starostou města Sokolov se opět stal Mgr. Petr Kubis, 1. místostarostou je Bc. Jan Picka a Renata Oulehlová zastává post neuvolněné 2. místostarostky.
Složení Rady města Sokolov: Mgr. Petr Kubis, Renata Oulehlová, Ing. Erik Klimeš, Mgr. Ilona Medunová, Ing. Iva Kalátová, MBA, Bc. Jan Picka a Ing. Michael Rund.

Kraslice

V Kraslicích jsme v r. 2022 oficiálně podpořili hnutí Volba pro Kraslice. Lídrem kandidátky byl František Stůj, ředitel ZUŠ v Kraslicích, radní a zastupitel města Kraslice.

Hnutí získalo 14,49 % hlasů a 2 mandáty ze 17. Zastupitelská místa získali Ing. Alena Botlíková s 297 hlasy a František Stůj s 283 hlasy.

SAMOSTATNÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Bochov

V Bochově jsme pro komunální volby 2022  uzavřeli smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, lídrem kandidátky byl starosta Miroslav Egert.

Hnutí ve volbách získalo 62,83 % hlasů a 10 mandátů z 15. V zastupitelstvu jsou:

Miroslav Egert se 447 hlasy, Mgr. Michaela Vonšovská se 426 hlasy, Mgr. Lucie Černoková se 404 hlasy, Robert Kajzar, Otakar Veselý, Miluše Pechočiaková, Milan Vodička, Naděžda Zoglauerová, Jindřich Podskoč a Miroslav Chlup. Ostatní se ziskem do 400 hlasů.

Ostrov

V Ostrově jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst. Lídrem kandidátky v Ostrově byl Bc. Pavel Čekan, uvolněný člen Zastupitelstva KV kraje.

Hnutí získalo 15,46 % a 4 mandáty z 21. Do zastupitelstva byli zvoleni Bc. Pavel Čekan se ziskem 1152 hlasů, Pavlína Lišková s 975 hlasy, Jiří Pavlík s 894 hlasy a Mgr. Jiří Hájek s 811 hlasy.

Zástupci ANO 2011 - MÍSTNÍ HNHRM - Ostrov, můj domov - Unie pro sport a zdraví podepsali memorandum o společném postupu při sestavení koalice v Ostrově.

Prvním místostarostou byl v Ostrově zvolen Pavel Čekan.

Karlovy Vary

V Karlových Varech jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Karlovaráci. Lídrem hnutí byl Václav Skuhravý, radní města Karlovy Vary a zastupitel v Karlovarském kraji.

Karlovaráci získali 11,64 % hlasů, 5 zastupitelských křesel z 35. V zastupitelstvu usedne Václav Skuhravý se ziskem 1865 hlasů, MUDr. Pavel Bouška s 1801 hlasy, MUDr. Jiří Brdlík, 1775 hlasů, Mgr. Štěpánka Steinová, 1646 hlasů a Bc. Jakub Novotný s 1636 hlasy (Jakuba Novotného nahradil 1. náhradník: Miroslav Vaněk).

V Karlových Varech vznikla koalice vítězného ANO, Karlovaráků a Spolu. Karlovaráci mají dva členy rady, z toho jednoho náměstka.

VÝSLEDKY V GRAFU

Sociální média

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
6 days ago

👍 PŘIJETÍ STAROSTY
Starosta města Jan Vrba společně s místostarostou Pavlem Pagáčem dnes přijali zástupce klubu Házená Kynžvart - Katku Dresslerovou a trenéra Vladimíra Königa. Házená Kynžvart skončila na 2. místě v nejvyšší házenkářské soutěži MOL LIGA a také se stala nejlepším sportovním kolektivem Karlovarského kraje.
Město Cheb tento házenkářský klub finančně podporuje a je třeba říci, že nejen díky jejich úspěchu, je házená v Chebu velmi populárním sportem s dlouholetou tradicí.
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+8Image attachment
3 weeks ago

🤝 STÁT, MĚSTO CHEB A KRAJ DNES NA CHEBSKÉ RADNICI UZAVŘELY MEMORANDUM O SPOLUPRÁCI
Stát, město Cheb a kraj dnes na chebské radnici uzavřely memorandum o spolupráci, jehož cílem je připravit plochu průmyslové zóny Cheb II pro strategickou investici. Připravená plocha zvýší konkurenceschopnost regionu v soutěži o rozdílové investory. Cílem je přivést investora do odvětví s vysokou přidanou hodnotou a pomoci regionu s adaptací na probíhající transformaci. Jedním z odvětví, které by mohlo využít plochu budoucího parku, je chytrá mobilita. V tomto směru lze navázat na probíhající jednání o rozvoji infrastruktury pro výzkum autonomní mobility v Karlovarském kraji.

V Chebu došlo dnes za účasti ministra průmyslu a obchodu ČR Jozefa Síkely, starosty města Cheb Jana Vrby, hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka, generálního ředitele CzechInvestu Jana Michala, místopředsedy představenstva Státní investiční a rozvojové společnosti Petra Křižana a člena představenstva Davida Petra k podpisu Memoranda o spolupráci v lokalitě PZ II (průmyslový park II).

Celá TZ: www.cheb.cz/stat-karlovarsky-kraj-a-mesto-cheb-se-dohodli-na-rozvoji-strategickeho-podnikatelskeh...
... See MoreSee Less

4 weeks ago

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachment
4 weeks ago

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+7Image attachment
1 month ago

Photos from JSDH Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachment
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 months ago

Z celého srdce chci jako místostarostka města Nejdku poděkovat manželům Demčákovým Jozef Demcak a Mili Nusková-Demčáková a vlastně celé jejich rodině za uspořádání charitativního plesu.... Jsou to lidé, kteří bez vidiny vlastního prospěchu vynaloží spoustu svých sil a energie (bezesporu spolu se svými přáteli v zádech) a dokáží nám předvést, jak lze pomoci ostatním.... těm, kteří to bezpochyby potřebují. Samotný Onkotým pomáhá srdcem podporuji dlouhé roky a snažím se vždy pomáhat a když manželé Demčákovi přišli s tím, že v letošním roce by rádi věnovali výdělek z plesu právě těmhle holkám, byla jsem šťastná.... Obrovské díky všem, kdo přišli. Musím říct, že jsem postrádala řadu lidí, kteří se honosí rádi tituly jako patrioti Nejdku, možná jsem postrádala i lidi ze zastupitelstva, komisí, výborů... těch nejvyšších představitelů města. Ale každý podle svého svědomí.... Někteří charitu podporujeme, někteří ne. Jsem ráda, že s paní starostkou Ludmila Vocelková tyhle akce podporujeme jednomyslně. A bez ohledu na to, kdo je pořádá. Stejně tak moc děkuji svým kamarádům ze Samurai Fight Club 士 za podporu téhle akce a v neposlední řadě své kolegy a kamarády z VOK - Volba pro kraj - obrovský dík Martin Malečekza finanční podporu plesu a VLNY music agency za vstupenky na kulturní akce do tomboly. ... See MoreSee Less

5 months ago

To je příklad, jak se dá pomoct, pokud jste zdraví a nedělá se vám špatně z jehel 😊👌

#volbaprokraj #lidskyaprolidi #nejdekPomáhat se dá všemožnými způsoby. Darování krve je jedním z nich a zaslouží si náš obdiv a podporu 👌

A jak říká Pavlína Francová Schwarzová, členka hnutí Volba pro kraj (VOK) a místostarostka Nejdku „Nikdy nemůžeme vědět, kdy budeme sami potřebovat pomoc nebo někdo z našich blízkých. Musíme si pomáhat“ 🙏

#volbaprokraj #hnutivolbaprokraj #lidskyaprolidi #nejdek
... See MoreSee Less

To je příklad, jak se dá pomoct, pokud jste zdraví a nedělá se vám špatně z jehel 😊👌

#volbaprokraj #lidskyaprolidi #nejdek
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

SPOLEČŇÁCI se přidávají k nekončící řadě gratulantů a s obrovskou kyticí a srdcem na dlani, přejí všem maminkám k jejich dnešnímu svátku jen to nejlepší❤️💐. ... See MoreSee Less

SPOLEČŇÁCI se přidávají k nekončící řadě gratulantů a s obrovskou kyticí a srdcem na dlani, přejí všem maminkám k jejich dnešnímu svátku jen to nejlepší❤️💐.

Obrovské díky a velká gratulace od SPOLEČŇÁKŮ, ale věříme že také od všech našich přátel, směřuje k dámám Heleně Kavkové a Ivě Ondrejkové. Včera se obě staly Osobnostmi města Sokolova🤝💐👏👏👏. ... See MoreSee Less

Obrovské díky a velká gratulace od SPOLEČŇÁKŮ, ale věříme že také od všech našich přátel, směřuje k dámám Heleně Kavkové a Ivě Ondrejkové. Včera se obě staly Osobnostmi města Sokolova🤝💐👏👏👏.Image attachmentImage attachment

❗️😉🙋‍♂️ ... See MoreSee Less

❗️😉🙋‍♂️Image attachmentImage attachment+Image attachment

Také Sokolov má samozřejmě svoji historii a je určitě dobře, že na ni nezapomínáme. A je určitě ještě mnohem lépe, že se k ní budeme vracet. A mnoha Sokolovákům a turistům ještě více otevřít klášterní areál je 100% tou správnou cestou. Pohodový den vám všem přátelé přejí vaši SPOLEČŇÁCI. ... See MoreSee Less

Zdravíme všechny přátele SPOLEČŇÁKŮ a upozorňujeme na dopravní omezení, které však přinese mnohem přehlednější křižovatku. Také už dopředu dáváme další "horká" upozornění 😉. Po této opravě se město vrhne na Starou ovčárnu, ale hlavně na druhou polovinu ulice Slovenská. Prostě omlouváme se, ale musíme a hlavně, CHCEME to opravit. Pohodový den 🙋‍♀️🙋‍♂️.NA KŘIŽOVATCE ULIC LIPOVÁ, ZÁVODU MÍRU A SLOVENSKÁ ZAČNOU BRZY STAVEBNÍ ÚPRAVY

V dubnu začne rekonstrukce křižovatky ulic Slovenská, Lipová a Závodu míru. Kromě samotných úprav široké nevyhovující křižovatky vznikne také místo pro přecházení, instaluje se osvětlení a vybuduje se odvodnění křižovatky a také nová dešťová kanalizace. Po dobu stavebních prací bude částečně uzavřena ulice Závodu míru. Do ulice Lipová povede objízdná trasa přes Starou Ovčárnu.

Práce potrvají do července letošního roku.
... See MoreSee Less

Zdravíme všechny přátele SPOLEČŇÁKŮ a upozorňujeme na dopravní omezení, které však přinese mnohem přehlednější křižovatku. Také už dopředu dáváme další horká upozornění 😉. Po této opravě se město vrhne na Starou ovčárnu, ale hlavně na druhou polovinu ulice Slovenská. Prostě omlouváme se, ale musíme a hlavně, CHCEME to opravit. Pohodový den 🙋‍♀️🙋‍♂️.

Pořádný kus poctivé práce a mnoho času v těsném spojení se sokolovským hokejem má za sebou náš SPOLEČŇÁK Tom💪. Přidáváme se k poděkování od hokejistů a také my všichni Tomášovi děkujeme za skvělou patriotskou práci, ale také za to, že je jedním z nás😉. Jsme na něj hrdí. Tome, DÍKY👏! ... See MoreSee Less

Pořádný kus poctivé práce a mnoho času v těsném spojení se sokolovským hokejem má za sebou náš SPOLEČŇÁK Tom💪. Přidáváme se k poděkování od hokejistů a také my všichni Tomášovi děkujeme za skvělou patriotskou práci, ale také za to, že je jedním z nás😉. Jsme na něj hrdí. Tome, DÍKY👏!Image attachmentImage attachment+2Image attachment
2 months ago

UČITELKA, UČITEL. Pro někoho dvě slova...dvě podstatná jména. Nikoliv však pro mě. Já za těmi slovy vidím spoustu práce, obětavosti, patriotismu, motivace, nadšení, ale především lásky k našim dětem a ke svému poslání (úmyslně nepíši povolání). Milé dámy a pánové učitelského sboru, přijměte ode mě a mých holek doma velké poděkování za vaši práci a velkou gratulaci k vašemu dnešnímu svátku - Dni učitelů. Maminky a tatínkové, pojďme společně dát našim pedagogům ten největší dárek. Každým svým skutkem, každým svým slovem podporujme a zvyšujme prestiž tohoto povolání a začněme doma. Krásný Zelený čtvrtek vám všem přátelé. ... See MoreSee Less

UČITELKA, UČITEL. Pro někoho dvě slova...dvě podstatná jména. Nikoliv však pro mě. Já za těmi slovy vidím spoustu práce, obětavosti, patriotismu, motivace, nadšení, ale především lásky k našim dětem a ke svému poslání (úmyslně nepíši povolání). Milé dámy a pánové učitelského sboru, přijměte ode mě a mých holek doma velké poděkování za vaši práci a velkou gratulaci k vašemu dnešnímu svátku - Dni učitelů. Maminky a tatínkové, pojďme společně dát našim pedagogům ten největší dárek. Každým svým skutkem, každým svým slovem podporujme a zvyšujme prestiž tohoto povolání a začněme doma. Krásný Zelený čtvrtek vám všem přátelé.
Načíst další