Komunální politika

Mapa-Karlovarskeho-kraje-VOK

Náš hlavní cíl, jako hnutí VOK, zůstává pořád stejný. Tím cílem je úspěch v krajských volbách v roce 2024. Naše hnutí bylo založeno s cílem zlepšit život v našem Karlovarském kraji. A to s pomocí všech slušných a schopných spoluobčanů a sousedů. S výjimkou senátních voleb nebyla naším cílem „velká“ politika. Jen tak můžeme být opravdu nezávislí na parlamentních stranách a soustředit se na práci pro náš kraj. Jednou z těch nejdůležitějších je poznání, že pokud chceme měnit náš kraj, musíme začít v obcích a městech – v komunální politice. Poctivou prací musíme dokázat, že víme, co děláme.

Protože chceme náš kraj měnit k lepšímu. A musíme začít „odspoda“ – společně s vámi všemi. V podzimních komunálních volbách 2022 kandidovali naši zástupci buď přímo pod hlavičkou hnutí VOK, některá další hnutí kandidovala s naší oficiální podporou a byla i taková, kterým jsme pouze vyjádřili naši podporu.

NAŠI ZÁSTUPCI POD HLAVIČKOU HNUTÍ VOK

Abertamy

V Abertamech jsme v roce 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj (VOK) a lídrem VOKu zde byla Jaroslava Hercegová, účetní z Hřebečné.

Hnutí VOK Abertamy získalo 21,69 % hlasů a 2 zastupitelská místa z 9. 98 hlasů získala právě Jaroslava Hercegová. Druhým zastupitelem je Ladislav Tuna se ziskem 91 hlasů.

V Abertamech je hnutí VOK v opozici.

Nejdek

V Nejdku byla pro komunální volby 2022 postavena vlastní kandidátka hnutí Volba pro kraj. Lídrem kandidátky byla Pavlína Schwarzová, místostarostka, radní a zastupitelka města Nejdek.

Hnutí získalo 20,08 % hlasů a 3 mandáty z 15. Do zastupitelstva nastupují Pavlína Schwarzová, s počtem hlasů 713, Jozef Demčák se 459 hlasy a André Schwarz se 453 hlasy (na fotce vlevo).

VOK obhájil pozici místostarostky, kterou zůstává Pavlína Schwarzová. Členem rady města se dále stal André Schwarz a zastupitelem Jozef Demčák.

Cheb

V Chebu jsme v komunálních volbách 2022 postavili vlastní kandidátku Volby pro kraj a lídrem VOKu zde byla Mgr. Štěpánka Černá, MBA, ředitelka základní školy.

Hnutí získalo 10,03 % hlasů a 3 mandáty z 29. Zastupitelská místa získali Mgr. Štěpánka Černá, MBA, s počtem hlasů 1151, Pavel Pagáč s počtem hlasů 1115 a Mgr. Bc. Petr Ptáček s počtem hlasů 924 (na fotce vlevo).

Zvolení zástupci se dohodli o spolupráci na vytvoření koalice mezi VOK Cheb, ODS a ANO. Vedení města ve formátu pan starosta Vrba, pan místostarosta Pospíšil a pan místostarosta Pagáč má plnou podporu všech koaličních partnerů.

Dalovice

V Dalovicích mělo hnutí Volba pro kraj v r. 2022 také vlastní kandidátku a lídrem VOKu zde byl Ing. Petr Vlášek, ekonom.

V podzimních volbách 2022 získalo hnutí VOK Dalovice 4,80 % hlasů, v celkovém výsledku však 0 mandátů.

SPŘÁTELENÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Rotava

V Rotavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Srdcem pro Rotavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Michal Červenka, starosta, radní a zastupitel města Rotava, který je současně také předsedou našeho ORP (oblast s rozšířenou působností) Kraslice.

Hnutí získalo 76,05 % hlasů a 12 mandátů z 15. Do zastupitelstva nastoupí Michal Červenka se 773 hlasy, Martin Rezek s 574 hlasy, Bc. Soňa Tatarová s 550 hlasy, Mgr. Pavel Franěk, Mgr. Michal Holan, Michal Hilko, Mgr. Jaroslava Červenková, DiS., Martin Tvarůžek, Marcela Žovincová, Tomáš Paar, Jakub Sláma a Michal Pataki.

Post starosty opět obhájil Michal Červenka.

Hroznětín

V Hroznětíně kandiduje v komunálních volbách 2022 Sdružení nezávislých kandidátů I., s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Martin Maleček, starosta.

Hnutí získalo 72,54 % hlasů a 11 mandátů z 15. Zastupiteli budou Zdeněk Janský s 624 hlasy, Martin Maleček s 613 hlasy, Vendula Zábelová s 516 hlasy, JUDr. Věra Říhová, Jan Pučil, Petr Krejza, Martin Bělohlávek, Miroslav Jára, Jan Eret, Roland Müller a Vlastimil Šmíd.

V roce 2022 kandidoval Martin Maleček rovněž do senátních voleb. Do 2. kola volby nepostoupil o pouhých 331 hlasů a získal tak bronzové místo (celkem 4226 vašich hlasů). Dokázal však čestně porazit takové kandidáty jako Petr Kulhánek, hejtman KV kraje či Jan Horník, místopředseda senátu ČR.

Post starosty opět získal Martin Maleček.

Oloví

V Oloví kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Sdružení pro lepší budoucnost města Oloví s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Jiří Mikuláš, starosta města.

Hnutí získalo 71,24 % hlasů a 7 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Jiří Mikuláš se 490 hlasy, Petr Velas se 428 hlasy, Anna Černá se 401 hlasy. Dále Adam Král, Daniel Bock, Jan Nemeš a Radek Grapa.

Starostou se opět stal Jiří Mikuláš.

Dolní Žandov

V Dolním Žandově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Správná volba s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Ing. Eliška Stránská, starostka.

Hnutí získalo 58,64 % a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Eliška Stránská s 277 hlasy, MUDr. Jana Valentová s 258 hlasy, Dagmar Masarovičová s 252 hlasy, Josef Jadlovský s 254 hlasy a Stanislav Kilian s 258 hlasy.

Starostkou se stala Ing. Eliška Stránská.

Rovná

V Rovné kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Rovnou s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Martina Šteklová, účetní.

Hnutí získalo 56,1 % hlasů a 5 mandátů z 9. Do zastupitelstva usednou Martina Šteklová s 86 hlasy, Jana Polívková se 78 hlasy, Monika Pospíšilíková se 76 hlasy, Jiří Příbrský a Marek Parůžek.

Starostkou se stala Jana Polívková.

Drmoul

V Drmouli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro Drmoul s podporou hnutí Volba pro kraj. Lídrem byl Ing. Josef Švajgl, člen předsednictva VOK a starosta obce.

Hnutí získalo 51,56 % hlasů a 5 mandátů z 9. Zastupitelská místa získali Ing. Josef Švajgl s 309 hlasy, Petr Starenko s 281 hlasy, Mgr. Markéta Gersdorfová s 254 hlasy, Ivana Losová Szökeová s 227 hlasy a Ing. Ivan Hložek s 265 hlasy.

Starostou se opět stal Josef Švajgl.

Nový Kostel

V Novém Kostele kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Jistota s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Oto Teuber, starosta.

Hnutí získalo 41,92 % hlasů a 3 mandáty ze 7. V zastupitelstvu usedli Oto Teuber, který byl rovněž zvolen místostarostou, Libuše Návarová a Pavla Smrčková.

25. března 2023 se konaly mimořádné volby, protože vedení obce nebylo usnášeníschopné. Oto Teuber pokračuje jako zastupitel obce.

Lázně Kynžvart

V Lázních Kynžvart kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Pro město Lázně Kynžvart, sdružení nezávislých kandidátů, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK).

Hnutí získalo 32,33 % hlasů a 3 mandáty z 9. V zastupitelstvu usednou Mgr. Lenka Vlasáková se ziskem 185 hlasů, Miloslav Pernica se 178 hlasy a Bc. Michal Businský se 155 hlasy.

V Lázních Kynžvart je hnutí Pro město Lázně Kynžvart v opozici.

Nová Role

V Nové Roli kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Novou Roli, Mezirolí a Jimlíkov - za obce krásnější, s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byla Bc. Jitka Pokorná, starostka.

Hnutí získalo 26,29 % hlasů a 4 mandáty z 15. Zastupitelská místa získali Bc. Jitka Pokorná se ziskem 524 hlasů, MUDr. Hana Nesybová se 488 hlasy, Václav Mrázek se 430 hlasy a Petra Krbcová se 434 hlasy.

V Nové Roli je hnutí Volba pro Novou Roli v opozici.

Bublava

V Bublavě kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Bublavu s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK). Lídrem kandidátky byl Bc. Roman Formánek, bezpečnostní expert a analytik.

Hnutí získalo 24,66 % hlasů a 1 mandát ze 7. V zastupitelstvu usedne Bc. Roman Formánek se ziskem 68 hlasů.

V Bublavě je hnutí Volba pro Bublavu v opozici.

Jáchymov

V Jáchymově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Volba pro Jáchymov s podporou hnutí Volba pro kraj (VOK), lídrem kandidátky byl Ing. Bronislav Grulich, starosta Jáchymova.

Hnutí získalo 19,37 % a 3 mandáty z 15. Zastupiteli se stali Jiří Kaucký se 171 hlasy, Hana Fedorčáková se 167 hlasy a  Anna Plačková se 161 hlasy.

Do 25. října 2023 bylo v Jáchymově hnutí Volba pro Jáchymov v opozici. Na mimořádném jednání městského zastupitelstva byl dosavadní starosta Michal Baláž odvolán a starostou byl jmenován Jiří Kaucký (VpJ s podporou hnutí Vpk, 8 hlasů z celkových 15).

Jenišov

V Jenišově kandidovalo v komunálních volbách 2022 hnutí Oáza s podporou hnutí Volba pro kraj a jeho lídrem byl Daniel Benda, projektový manažer.

Hnutí získalo 17,05 % a 2 mandáty ze 7. Zastupitelkami se staly Mgr. Dita Fialová se 101 hlasy a Vladimíra Brujová s 97 hlasy.

V Sokolově jsme v komunálních volbách 2022 podpořili hnutí Společně pro Sokolov s podporou hnutí Volba pro kraj, lídrem byl Bc. Jan Picka, člen předsednictva hnutí Volby pro kraj (VOK), místostarosta města Sokolov, krajský zastupitel pro Sokolovsko za VOK.

Hnutí získalo 14,56 % hlasů a 4 mandáty z 27. Do zastupitelstva usedne Bc. Jan Picka, který získal 1550 hlasů (na fotce vlevo), Ing. Michael Rund s 1388 hlasy (2. zleva), Bc. Petra Božeková Makoňová s 919 hlasy a Bc. Karel Mlejnek s 911 hlasy.

V Sokolově podepsalo hnutí Společně pro Sokolov dohodu s vítězným hnutí ANO o společném postupu při sestavení koalice ve městě Sokolově ve volebním období 2022 – 2026.

Starostou města Sokolov se opět stal Mgr. Petr Kubis, 1. místostarostou je Bc. Jan Picka a Renata Oulehlová zastává post neuvolněné 2. místostarostky.
Složení Rady města Sokolov: Mgr. Petr Kubis, Renata Oulehlová, Ing. Erik Klimeš, Mgr. Ilona Medunová, Ing. Iva Kalátová, MBA, Bc. Jan Picka a Ing. Michael Rund.

Kraslice

V Kraslicích jsme v r. 2022 oficiálně podpořili hnutí Volba pro Kraslice. Lídrem kandidátky byl František Stůj, ředitel ZUŠ v Kraslicích, radní a zastupitel města Kraslice.

Hnutí získalo 14,49 % hlasů a 2 mandáty ze 17. Zastupitelská místa získali Ing. Alena Botlíková s 297 hlasy a František Stůj s 283 hlasy.

SAMOSTATNÁ USKUPENÍ S OFICIÁLNÍ PODPOROU HNUTÍ VOK

Bochov

V Bochově jsme pro komunální volby 2022  uzavřeli smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, lídrem kandidátky byl starosta Miroslav Egert.

Hnutí ve volbách získalo 62,83 % hlasů a 10 mandátů z 15. V zastupitelstvu jsou:

Miroslav Egert se 447 hlasy, Mgr. Michaela Vonšovská se 426 hlasy, Mgr. Lucie Černoková se 404 hlasy, Robert Kajzar, Otakar Veselý, Miluše Pechočiaková, Milan Vodička, Naděžda Zoglauerová, Jindřich Podskoč a Miroslav Chlup. Ostatní se ziskem do 400 hlasů.

Ostrov

V Ostrově jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst. Lídrem kandidátky v Ostrově byl Bc. Pavel Čekan, uvolněný člen Zastupitelstva KV kraje.

Hnutí získalo 15,46 % a 4 mandáty z 21. Do zastupitelstva byli zvoleni Bc. Pavel Čekan se ziskem 1152 hlasů, Pavlína Lišková s 975 hlasy, Jiří Pavlík s 894 hlasy a Mgr. Jiří Hájek s 811 hlasy.

Zástupci ANO 2011 - MÍSTNÍ HNHRM - Ostrov, můj domov - Unie pro sport a zdraví podepsali memorandum o společném postupu při sestavení koalice v Ostrově.

Prvním místostarostou byl v Ostrově zvolen Pavel Čekan.

Karlovy Vary

V Karlových Varech jsme pro komunální a senátní volby 2022 měli uzavřenou smlouvu o spolupráci s hnutím Karlovaráci. Lídrem hnutí byl Václav Skuhravý, radní města Karlovy Vary a zastupitel v Karlovarském kraji.

Karlovaráci získali 11,64 % hlasů, 5 zastupitelských křesel z 35. V zastupitelstvu usedne Václav Skuhravý se ziskem 1865 hlasů, MUDr. Pavel Bouška s 1801 hlasy, MUDr. Jiří Brdlík, 1775 hlasů, Mgr. Štěpánka Steinová, 1646 hlasů a Bc. Jakub Novotný s 1636 hlasy (Jakuba Novotného nahradil 1. náhradník: Miroslav Vaněk).

V Karlových Varech vznikla koalice vítězného ANO, Karlovaráků a Spolu. Karlovaráci mají dva členy rady, z toho jednoho náměstka.

VÝSLEDKY V GRAFU

Sociální média

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
13 hours ago
VOK Cheb

💥 V CHEBU SE JEDNALO O REGULACI ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY
Z jednání vzešel návrh změny zákona č. 206/2015 Sb., o pyrotechnice
Včera se v Chebu již podruhé jednalo o možné regulaci prodeje a používání zábavní pyrotechniky, které způsobuje problémy především v lokalitách blízkých hranic s Německem.
K jednání byli přizváni zástupci Městské policie Cheb, Policie ČR, Obvodního báňského úřadu Sokolov, Celního úřadu pro KK, České obchodní inspekce a Českého úřadu pro zkoušení zbraní a střeliva.
Pozvání přijal také senátor Miroslav Plevný, poslankyně Jana Mračková Vildumetzová vyjádřila plnou podporu s navrženými změnami.
V důsledku dlouhodobé problematické a nebezpečné situace při nabídce, skladování, prodeji a odpalování pyrotechnických výrobků v oblasti příhraničí byla analyzována současná právní úprava dotýkající se této problematiky a na základě odborné diskuse došlo k návrhu změny zákona č. 206/2015 Sb., o pyrotechnice:
Jedná se zejména o následující otázky:
● Časové omezení prodeje pyrotechnických výrobků příp. navázání jejich prodeje na předchozí souhlas obce s jejich odpalováním
● Nutnost osobního převzetí pyrotechnických výrobků při prodeji v
e-shopech
● Zákaz držení a nakládání s pyrotechnickými výrobky bez odborné způsobilosti
● Nařízení zničení či znehodnocení pyrotechnických výrobků držených bez odborné způsobilosti nebo jejich zajištění kontrolními orgány
● Rozšíření kontrolní kompetence České obchodní inspekce i na kontrolu značení pyrotechnických výrobků při prodeji spotřebiteli
● Rozšíření kompetence Policie ČR a obcí na kontrolu fyzických osob, zda nedrží či nemanipulují s pyrotechnickými výrobky bez odborné způsobilosti
Na základě těchto podkladů senátor Miroslav Plevný přislíbil, že bude v parlamentu jednání o změně tohoto zákona aktivně iniciovat.

Simona Liptáková, tisková mluvčí Městského úřadu Cheb
... See MoreSee Less

2 weeks ago
VOK Cheb

Photos from Město Cheb's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+Image attachment
3 weeks ago
VOK Cheb

🎄 PRACOVNÍ SKUPINA VYHODNOTILA PRŮBĚH VÁNOČNÍCH TRHŮ
Pracovní skupina složená ze zástupců pořadatelů, dotčených odborů a institucí města se včera sešla k vyhodnocení průběhu Chebských vánočních trhů. Bylo dohodnuto, že základní koncept programové skladby bude zachován, tzn. místní vystoupení škol, školek, sborů, tanečních uskupení bude do programu zařazeno v týdnu, víkendy pak budou patřit dovozovým kapelám a interpretům. Bude posíleno osvětlení vánočního městečka i rozšířena výzdoba vánočního stromu. Rozložení stánků do horní části náměstí bylo hodnoceno pozitivně především z hlediska vzniku prostoru pro dětská představení. Herní prvek pro nejmenší bude rozšířen o další atrakci. Bude však ještě pracováno s návrhy na umístění hlavního pódia a zvoničky.
... See MoreSee Less

3 weeks ago
VOK Cheb

🖤 ROZLOUČENÍ S JACKEM PŘIBÁNĚM PROBĚHNE NA ZLATÉ DRÁZE
Ve čtvrtek 1. února proběhne od 13.30 hodin v areálu na Zlaté dráze veřejné rozloučení s Jackem Přibáněm, který zemřel v úterý 23. ledna 2024 ve věku nedožitých 75 let.
Veřejnost se může přijít rozloučit, položit květinu nebo jen zavzpomínat.
... See MoreSee Less

3 weeks ago
VOK Cheb

PAVEL PAGÁČ: DNES VNÍMÁM NĚKTERÉ PROBLÉMY JINAK ... See MoreSee Less

Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 month ago
VOK Nejdek

To je příklad, jak se dá pomoct, pokud jste zdraví a nedělá se vám špatně z jehel 😊👌

#volbaprokraj #lidskyaprolidi #nejdekPomáhat se dá všemožnými způsoby. Darování krve je jedním z nich a zaslouží si náš obdiv a podporu 👌

A jak říká Pavlína Francová Schwarzová, členka hnutí Volba pro kraj (VOK) a místostarostka Nejdku „Nikdy nemůžeme vědět, kdy budeme sami potřebovat pomoc nebo někdo z našich blízkých. Musíme si pomáhat“ 🙏

#volbaprokraj #hnutivolbaprokraj #lidskyaprolidi #nejdek
... See MoreSee Less

To je příklad, jak se dá pomoct, pokud jste zdraví a nedělá se vám špatně z jehel 😊👌  #volbaprokraj #lidskyaprolidi #nejdek
2 months ago
VOK Nejdek

... See MoreSee Less

2 months ago
VOK Nejdek

Milí krajánci,

přeji Vám a Vašim rodinám krásné a klidné prožití vánočních svátků, naplněných vzájemnou úctou a láskou. V novém roce 2024 přeji pevné zdraví, krásné mezilidské vztahy v rodině i mimo ni a mnoho štěstí. Radujte se z každého malého štěstíčka a jejich mozaika Vám vyskládá životní pohodu.

Toto a vše další, jen pěkné, Vám za hnutí Volba pro kraj přeje jeho předseda Michal Soukup.
... See MoreSee Less

2 months ago
VOK Nejdek

... See MoreSee Less

2 months ago
VOK Nejdek

Městská knihovna v Nejdku má vždy před Vánoci připravený bohatý program.
Důkazem toho je i dnešní akce 🎄☺️
... See MoreSee Less

Městská knihovna v Nejdku má vždy před Vánoci připravený bohatý program.
Důkazem toho je i dnešní akce 🎄☺️Image attachmentImage attachment+1Image attachment
Načíst další
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

První kroky k otevření a zpřístupnění areálu klašterního kostela jsou již učiněny a podle nás je to jen a jen dobře. A to nejen pro turisty, ale také pro nás, Sokolováky😉. ... See MoreSee Less

Především bezpečnost chodců, ale samozřejmě také rozvoj obou parků, to jsou důvody proč se na zeleň podívá město a odborné firmy "drobnohledem" 😉 ... See MoreSee Less

O ZDRAVÉ VÝŽIVĚ PRO DĚTI S KRISTÝNOU OSTRATICKOU

Město Sokolov dlouhodobě usiluje o to, aby se zdravé strava stala nedílnou součástí jídelníčku na základních školách. Od nového školního roku se proto o kvalitní a vyváženou stravu ve většině školních jídelen stará společnost Primirest. Ta teď nyní nabízí rodičům svých strávníků, aby se seznámili s jejich konceptem a získali užitečné informace o zdravém stravování svých dětí. Pokud vás zajímá, co Vaše děti ve škole jedí a jaké jsou současné trendy ve zdravé výživě, zúčastněte se dne s Kristýnou Ostratickou, FIT Brand Chef společnosti Primirest.

🍝Ochutnávka školních obědů:

Přijďte ochutnat zdravé a vyvážené obědy, které pro vaše děti připraví FIT Brand Chef společnosti Primirest, Kristýna Ostratická. Uvidíte na vlastní oči, jak mohou vypadat chutné a nutričně bohaté obědy, a získáte inspiraci pro zdravé vaření i doma.
📅Datum: 24. ledna
🏘Místa: ZŠ Pionýrů, ZŠ Rokycanova, ZŠ Boženy Němcové

🍏Přednáška o dětské výživě:

Získejte nové poznatky, které vám pomohou vytvořit zdravější stravovací plán pro vaše nejmenší. Odpolední přednáška s Kristýnou Ostratickou na téma „Jak málo potřebujeme vědět o výživě našich dětí“, Vám přinese cenné informace o tom, jak zajistit dětem to nejlepší.
🏣Místo: školní jídelna na ZŠ Běžecká
📅Datum a čas: 24.1.2024 v 16 hod.

Tento den je skvělou příležitostí pro všechny rodiče, kteří chtějí aktivně přispět k lepšímu stravovacímu režimu svých dětí. Přijďte se s námi podělit o zážitky, poznatky a nechte se inspirovat.
... See MoreSee Less

Pokud by jste chtěli vidět “našeho” Společňáka Karla Mlejnka, tak právě na ČT Sport na trenérské lavičce Litvínova. Litvínov vede nad Mladou Boleslaví již 6:1 🙂. Držíme palce 🙂 ... See MoreSee Less

Pokud by jste chtěli vidět “našeho” Společňáka  Karla Mlejnka, tak právě na ČT Sport na trenérské lavičce Litvínova. Litvínov vede nad Mladou Boleslaví již 6:1 🙂. Držíme palce :-)Image attachmentImage attachment+1Image attachment

Vážení a milý přátelé. Již jen desítky hodin zbývají do okamžiku, kdy usedneme ke štědrovečerní večeři a jen o málo více hodin chybí do okamžiku, kdy si o půlnoci připijeme na příchod dalšího roku. Dovolte nám, abychom vám všem popřáli klidné a pokojné Vánoce. Pod stromkem ať naleznete spoustu dárků a zejména ať si užijete společné chvíle s těmi, které máte rádi. Do roku 2024 vám pak ze srdce přejeme pevné zdraví, dobrou náladu, jen ta správná rozhodnutí a setkávání s lidmi, kteří vám budou energii dodávat a nikoliv brát. Těšíme se na další vzájemná potkávání a povídání. A nyní již přátelé, na VAŠE ZDRAVÍ 🥂 . ... See MoreSee Less

Vážení a milý přátelé. Již jen desítky hodin zbývají do okamžiku, kdy usedneme ke štědrovečerní večeři a jen o málo více hodin chybí do okamžiku, kdy si o půlnoci připijeme na příchod dalšího roku. Dovolte nám, abychom vám všem popřáli klidné a pokojné Vánoce. Pod stromkem ať naleznete spoustu dárků a zejména ať si užijete společné chvíle s těmi, které máte rádi. Do roku 2024 vám pak ze srdce přejeme pevné zdraví, dobrou náladu, jen ta správná rozhodnutí a setkávání s lidmi, kteří vám budou energii dodávat a nikoliv brát. Těšíme se na další vzájemná potkávání a povídání. A nyní již přátelé, na VAŠE ZDRAVÍ 🥂 .

Naší velcí parťáci z VOK volba pro kraj měli včera pohodové setkání v hotelu Pawlik ve Františkových Lázních👏. Honza Picka a Karel Mlejnek přivezli mnoho pozdravů přání všem SPOLEČŇÁKŮM, ale také našim příznivcům🤝. Přejeme VOK - Volba pro kraj také vše dobré a v roce 2024 mnoho úspěchů😉🙋‍♂️ ... See MoreSee Less

Naší velcí parťáci z VOK volba pro kraj měli včera pohodové setkání v hotelu Pawlik ve Františkových Lázních👏. Honza Picka a Karel Mlejnek přivezli mnoho pozdravů  přání všem SPOLEČŇÁKŮM, ale také našim příznivcům🤝. Přejeme VOK - Volba pro kraj také vše dobré a v roce 2024 mnoho úspěchů😉🙋‍♂️
Načíst další