Mgr. Štěpánka Černá, MBA

Radní a zastupitelka města Cheb

O MNĚ

Narodila jsem se v roce 1977 a pocházím z Chebu. Po střední škole jsme absolvovala Universitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Pedagogickou fakultu a následně Management škol a školských zařízení – MBA. Dnes působím jako ředitelka základní školy v Chebu. Nejvíce si vážím toho, že jsem se stala ředitelkou školy, kde mohu předávat své zkušenosti svým kolegům, vytvářet jim příjemné a motivující pracovní prostředí.

MŮJ PROFESNÍ ŽIVOT

V komunálních volbách roku 2022 jsem kandidovala za hnutí VOK – Volba pro kraj a nyní jsem zastupitelka a radní pro školství, sport a kulturu v Chebu a v oblasti školství můžu přispět svými znalostmi. Za velmi důležitou pro náš kraj považuji otázku rozvoje školství, podpory sportu a kultury. Podporuji oddíl sportovní gymnastiky TJ Lokomotiva Cheb, jehož jsem byla dlouholetou členkou a vypomáhám při organizaci závodů. Jako funkcionář a aktivní člen Českého svazu tanečních sportů pořádáme taneční soutěže.

MŮJ OSOBNÍ ŽIVOT

Mým největším štěstím je moje dcera. Snažím se žít naplno a s úsměvem. Ve svém volném čase se věnuji volejbalu, který hraji amatérsky. Myslím, že jsem dítě štěstěny a většina věcí se mi v životě daří. Je to však o píli, vytrvalosti, pokoře a pozitivnímu přístupu k životu. To bohužel některým politikům chybí.

Hezký článek se Štěpánkou pro denik.cz si přečtěte na tomto odkazu

Mgr. Štěpánka Černá, MBA

  • zastupitelka města Cheb
  • radní pro školství, kulturu a sport
  • ředitelka základní školy v Chebu
  • členka předsednictva hnutí Volba pro kraj (VOK)