Bc. Karel Mlejnek

Trenér ledního hokeje, Sokolov
„Občasný krok zpět znamená obecně posun vpřed.“
Karel Mlejnek Volba pro kraj

O mně

Narodil jsem se v roce 1977 a žiji v Sokolově. Po studiu Prvního českého gymnázia v Karlových Varech jsem vystudoval na Západočeské univerzitě v Plzni pedagogickou fakultu, obor Regionální a ekonomická geografie.

Můj profesní život

Po vystudování vysoké školy jsem byl učitelem 2. stupně základní školy v Karlových Varech a zároveň hlavním trenérem základny a 1. – 3. třídy HC Becherovka Karlovy Vary. Trenérská činnost mě provází celým mým životem. Byl jsem trenérem 4. – 9. tříd jak v HC Becherovka, tak i v HC Energie, hlavním trenérem „A“ týmu HC Energie, asistentem trenéra „A“ týmu Bílí tygři Liberec, sportovním manažerem HC Baník Sokolov, asistentem trenéra HC Verva Litvínov a od roku 2023 hlavním trenérem HC Verva Litvínov. Také jsem byl hlavním trenérem CZE U20 (MS U20), asistentem trenéra seniorského národního týmu CZE.

Jsem zastupitelem města Sokolov, členem Sportovní komise města Sokolov. Důležitá je pro mě transformace regionu a v rámci možností možnost ovlivnit život ve městě. Nesnáším povyšování a aroganci.

Můj osobní život

Na prvním místě je pro mě rodina. S manželkou a dětmi rád trávím svůj volný čas při sportu a na zahradě.

Co mě přimělo vstoupit do politiky?

"V rámci možností ovlivnit život ve městě a v kraji."

Co mě v politice nejvíce irituje?

"Arogance, povyšování se."

Jaká témata jsou mi vzhledem k mým zkušenostem blízká?

"Transformace regionu."

Jakých úspěchů si v životě nejvíce vážím?

"Kvalitního rodinného života."