Tomáš Marzy

O mně

Bydlím v Mariánských Lázních, vystudoval jsem ISŠ Cheb, obor veřejnosprávní činnost. Celý dosavadní život žiji a pracuji v Karlovarském kraji. Směřování kraje mi není lhostejné, vadí mi nekompetentnost některých politiků a nedostatek skutečných změn ve prospěch občanů. V současné době jsem podnikatelem a předsedou Komise sportu Rady města Mariánské Lázně.

Můj profesní život

Ke sportu mám blízko, jsem předsedou hokejového klubu HC Mariánské Lázně, prezidentem tenisového klubu TCF Schicht Mariánské Lázně, bývalý hokejový rozhodčí, amatérský hráč volejbalu a florbalu. Jako předseda Komise sportu každoročně pomáhám pořádat ples sportovců v Mariánských Lázních spojený s vyhlášením nejlepších sportovců města. Jsem spojený s vybudováním hotelového a tenisového areálu v Mariánských Lázních, což považuji za jeden ze svých úspěchů.

Můj osobní život

Svůj volný čas trávím s přítelkyní a přáteli. Mým největším koníčkem je cestování, navštívil jsem již cca 70 zemí. Rád jezdím na kole a lyžuji.

Jak Tomáš Marzy hodnotí současnou vysokou inflaci a drahé energie s ohledem na dopad do sportu? Přečtěte si v článku Chebského deníku.cz na tomto odkazu