O čem mluvíme

Přes všechny obavy věříme, že tento rok bude dobrý

Z křesťanského pohledu stále ještě probíhají oslavy Vánoc. Nicméně většina lidí už se zapojuje do standardního pracovního a životního procesu a rozbíhá se nový rok, rok 2023. Věříme, že to přes všechny obavy a těžkosti bude dobrý rok a přejeme, aby byl dobrý i pro každého z vás. I naše hnutí už má naplánované aktivity a úkoly pro nadcházející rok.

Na našich cílech se nic nemění, chceme opět pracovat v politice a pomoci při správě věcí veřejných tak, aby nám všem v našem kraji, regionu, bylo co nejlépe. Co nás čeká? Velký závazek pro nás představuje podpora, kterou jsem získali od voličů v komunálních volbách. Tu se budeme snažit překlápět do toho, aby zastupitelé a lidé zvolení za naše hnutí do vedení měst a obcí pracovali intenzivně a pracovali dobře. Stejně tak máme naše zástupce ve všech komisích a výborech Karlovarského kraje a  ti by měli prezentovat své názory, předkládat návrhy a měli by být vidět a slyšet.

Samozřejmě velkým tématem jsou lednové prezidentské volby. I zde chceme být aktivní a vyjádřit aspoň podporu kvalitním a demokraticky smýšlejícím kandidátům. Na jaro plánujeme ideovou konferenci hnutí, kde chceme všechny naše členy a odborníky zapojit do diskuse a práce na tom, jaké má být v zásadních tématech a našich prioritách další směřování našeho kraje. O výstupech budeme samozřejmě informovat a příprava konference je už teď v plném proudu.

Ke konci roku už budeme finalizovat přípravu strategie do krajských voleb a do voleb v sokolovském senátním obvodu. Oboje tyto volby se uskuteční v roce 2024. Nadále budeme po celý rok všemi dostupnými kanály informovat občany o naší práci, o našich názorech a o zásadních informacích a tématech z dění v našem regionu.

Těšíme se na spolupráci a ještě jednou všem občanům přejeme se vstupem do nového roku 2023, ať je tento rok úspěšný.

Michal Soukup za hnutí Volba pro kraj

Sociální média

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Načíst další